VOETBALVERENIGING SMITSHOEK

Hoofd/Subsponsoren

VV Smitshoek 1 thumbSmitshoek ontving zaterdag de nummer vier van de Hoofdklasse A, Ter Leede uit Sassenheim. Met een meer verdedigend concept gaf Smitshoek weinig weg en liet Ter Leede het spel maken. De eerste helft was voor Ter Leede, maar Smitshoek toonde duidelijk veerkracht in het tweede bedrijf. Na afloop werd dan ook de vraag gesteld of Smitshoek een punt gewonnen had of twee punten verloren.


Met de teruggekeerde Erwin Bravenboer op het middenveld en een versterkte defensie begon Smitshoek in de tenues van Universal Steel Holland BV en ZPress aan de wedstrijd. Op een zonovergoten Sportpark Smitshoek nam Ter Leede het initiatief, zonder echt gevaarlijk te worden. Na een klein kwartier echter kwam Ter Leede op voorsprong. Spits Jesse Dingjan scoorde met een klutsbal, 0-1. Ter Leede hield een overwicht, maar Smitshoek stond goed en gaf weinig weg. Net voor rust werd de snelle Sean Verburg gelanceerd in de diepte. Ter Leede doelman Bogdan Constantin moest een overtreding maken en arbiter Van de Rest wees naar de stip. Sean Verburg verzilverde zelf de kalktrap van 11 meter, 1-1


Na de thee stuurde trainer Raymond Frehe een ongewijzigd team het veld in. Smitshoek had vertrouwen gekregen door de 1-1 en ging beter spelen. Een mooie trap van de linkerflank van Gilliomar Leona spatte op de lat uiteen. Het spel golfde op en neer met kansen voor beide teams. Smitshoek nam echter de leiding, Sean Verburg, legde na een prima actie, de bal terug op invaller Zepp Jacobs, die beheerst afrondde, 2-1. Ter Leede probeerde de gelijkmaker te forceren en het werd spannender en spannender op Sportpark Smitshoek. Met nog vijf minuten op de klok een diepe bal van Ter Leede, die door de Smitshoek verdediging niet goed verwerkt werd, waarna Vincent Ammerlaan voor de gelijkmaker zorgde, 2-2. De slotfase was voor Smitshoek, en weer was het Verburg die voor gevaar zorgde, eerst door een schot net over en even later door een prima actie op links waar hij sneller was dan de Sassenheimer verdediging. Helaas eindigde zijn inzet, die meer verdiend had, op de binnenkant van de paal. Eindstand 2-2


Smitshoek pakt een punt, maar gezien de voorsprong tot laat in de tweede helft en ballen op de lat en de paal, waren drie punten verdiend geweest! Na acht wedstrijden heeft Smitshoek veel ploegen uit het linker rijtje gehad. Nu staat een belangrijke reeks met duels tegen de concurrentie voor de onderste plaatsen op het programma, waarin de punten gepakt moeten gaan worden.

Aanstaande zaterdag gaat Smitshoek op bezoek bij Breukelen. Aftrap in Breukelen om 14.30 uur

01..jpg 02..jpg 03..jpg 04..jpg 05..jpg 06..jpg 07..jpg 08..jpg 09..jpg 10..jpg 11..jpg 12..jpg 13..jpg 14..jpg 15..jpg 16..jpg 17..jpg 18..jpg

Login

Zoeken