VOETBALVERENIGING SMITSHOEK

Hoofd/Subsponsoren

VV Smitshoek 1 thumbZaterdag a.s. staat in de negende speelronde van de Hoofdklasse A de uitbeurt tegen FC Breukelen op het programma. Voor zowel gastheer FC Breukelen als Smitshoek een waar zespunten duel. Beide promovendi kenden tot dusver een moeizame seizoensstart. Het verhaal van de oranje-zwarten is bekend. Met slechts 3 punten uit 8 duels is Smitshoek drager van de rode lantaarn. In het duel tegen het sterke Ter Leede (2-2) kwam Smitshoek echter goed voor de dag en vijzelde het team het broze zelfvertrouwen flink op. De formatie van de nieuwe trainer Jamal Yahiaoui sprokkelde uit 7 wedstrijden 5 punten en staat dus nog binnen bereik. FC Breukelen maakte onder aanvoering van smaakmaker Deen van Embricqs vooral indruk in de uitbeurt tegen RVVH (2-4). Zaterdag verloor de ploeg in Amsterdam van AVV Swift (3-0). Beide teams zullen een driepunter willen boeken om weer enigszins naar boven te kunnen kijken. Arbiter van dienst is Menno Lagerwey uit Hoorn die in Breukelem om 14.30 uur laat aftrappen.

Login

Zoeken