VOETBALVERENIGING SMITSHOEK

Hoofd/Subsponsoren

1 logo smitshoekIJs en weder dienende wordt zaterdag a.s. de competitie in de Hoofdklasse A weer hervat. Voor Smitshoek staat de uitwedstrijd tegen het Amsterdamse Swift op het programma. De formatie van oefenmeester Mark Evers kan bogen op een goede eerste seizoenshelft. Swift is met 24 punten uit 14 duels op plaats vier de runner-up in de Hoofdklasse A. Tijdens de competitie-ouverture in augustus 2016 trakteerde Swift Smitshoek op eigen veld op een verdiende 1-4 en pijnlijke nederlaag. Voor Smitshoek is de opdracht voor de tweede helft van de competitie duidelijk: punten pakken en proberen weg te komen van de degradatie-en nacompetitieplaatsen. Swift bezocht ter voorbereiding het zonnige Zuid-Portugal. De scheidende oefenmeester Raymond Frehe (na het zomerreces aan de slag bij het ambitieuze SC Feyenoord) bereidde zijn formatie op eigen terrein voor op de beslissende maanden van de competitie. Zaterdag a.s. staat het duel onder leiding van mw. Shona Shukrula uit Alkmaar.

Login

Zoeken