VOETBALVERENIGING SMITSHOEK

Hoofd/Subsponsoren

1 logo smitshoekZaterdag 28 januari ontvangt Smitshoek op het eigen sportpark Spijkenisse. De gasten staan met 3 punten achterstand op koploper Ter Leede op de derde plaats in de hoofdklasse A.

De duels tussen Smitshoek en Spijkenisse kenden in de afgelopen 5 jaar altijd een spectaculair verloop met veel goals. Dit scenario is ook zaterdag a.s. niet denkbeeldig. Smitshoek kwam goed uit de winterstop en hield Swift in Amsterdam knap op 1-1. Spijkenisse zag het eerste duel in 2017 met 5-2 verloren gaan in en tegen Noordwijk. Het team van trainer Peter Wubben is het meest scorende elftal in de hoofdklasse A. In 15 duels staat de teller al op 37. De vraag is dus hoe het team van Raymond Frehe de aanvallers Michael van Dommelen, Serginho van Axel-Dongen en Marvin van der Pluijm gaat afstoppen (alle drie de aanvallers zijn elk al goed voor 8 goals). In september eindigde het duel in Spijkenisse in 1-1. Smitshoek zal er alles aan gelegen zijn om weg te komen van de onderste plaatsen, terwijl Spijkenisse punten moet halen om de aansluiting bij de top te houden. Voldoende ingrediënten voor de regionale voetballiefhebber om zaterdag naar het sportpark Smitshoek te komen. Aftrap om 14.30 uur.

Login

Zoeken