VOETBALVERENIGING SMITSHOEK

Hoofd/Subsponsoren

1 logo smitshoekAfgelopen dinsdag (21 maart) was onze hoofdtrainer Raymond Frehe gasttrainer bij de meiden van MO13-1. Alle dames stonden op tijd klaar voor deze toch spannende training.
Na een korte introductie ging Raymond meteen van start en was er geen tijd meer om te kletsen. In een hoog tempo werden nieuwe, soms ingewikkelde oefeningen uitgelegd en uitgevoerd. Niemand stond stil en alle elementen van techniek, balcontrole en samenspel werden geoefend. De oefeningen volgend elkaar in een stevig tempo op en je zag dat de dames steeds beter werden in hun uitvoeringen. Na drie kwartier nog wat uitleg en advies, waarna Raymond het team veel succes wenste in de hoofdklasse. Het team heeft het momenteel wat lastig maar een goede eindspurt om bij de hoogste 3 te eindigen moet nog kunnen.

Namens alle meiden, begeleiding en ouders: Raymond bedankt!

IMG_8772.jpg IMG_8773.jpg IMG_8774.jpg IMG_8775.jpg IMG_8776.jpg IMG_8777.jpg IMG_8778.jpg IMG_8779.jpg IMG_8780.jpg

Login

Zoeken