VOETBALVERENIGING SMITSHOEK

Hoofd/Subsponsoren

1 logo smitshoekVoor Smitshoek staat zaterdag a.s. de belangrijke thuiswedstrijd tegen FC Breukelen op het programma. Zowel Smitshoek, FC Breukelen als Sliedrecht bevinden zich in de gevarenzone voor degradatie naar de eerste klasse. De kloof naar de veilige 12e plaats bedraagt voor de oranje-zwarten 7 punten. FC Breukelen en Sliedrecht moeten in de resterende wedstrijden nog minimaal 11 punten goed maken. In de strijd om de degradatie zal FC Breukelen dan ook vol voor een driepunter moeten gaan. Met ook Zwaluwen - Sliedrecht op het programma is het ook voor Smitshoek zaak een goed resultaat te behalen. De formatie van trainer Raymond Frehe boekte na de winterstop enkele goede resultaten. De 2-2 deling bij kampioenskandidaat Ter Leede geeft zeker vertrouwen voor het slot van de competitie. Eerder dit seizoen boekte Smitshoek op bezoek bij FC Breukelen een benauwde 2-3 zege. Het 'zespunten' duel op Sportpark Smitshoek staat onder leiding van de ervaren oud-BVO arbiter Ruud Bossen.

Stand Hoodfklasse A

12 Zwaluwen 20-22
13 Smitshoek 20-15
14 FC Breukelen 20-11
15 Sliedrecht 20-11

Login

Zoeken