VOETBALVERENIGING SMITSHOEK

Hoofd/Subsponsoren

supportersclub logoDe Supportersclub organiseert, zoals u wel weet, dit gehele seizoen de speler van de maand. Vele supporters hebben in de maand april hun waardering uitgedrukt in het geven van een cijfer aan spelers na een wedstrijd van ons 1e elftal.

Het cijfer geeft aan hoe men de prestatie van spelers heeft beoordeeld tijdens een wedstrijd, gespeeld in genoemde maand. Speler van de maand april is geworden onze keeper Mike vd Wijngaart. Hij ontvangt voor zijn uitverkiezing een fles goede wijn uit handen van de pupil van de week a.s. zaterdag na de wedstrijd tegen Zwaluwen. De fles wijn voor de speler van de maand wordt gesponsord door Wijnhandel De Wijnkelder.

Mike: grote klasse en nogmaals van harte gefeliciteerd namens alle supporters.

De Wijnkelder

Login

Zoeken