VOETBALVERENIGING SMITSHOEK

Hoofd/Subsponsoren

1 logo smitshoekSmitshoek O19-1 heeft de laatste periode van de competitie in strijd voor de nacompetitie goede zaken gedaan, zij hebben het ticket voor de nacompetitie gewonnen en hebben inmiddels deze eerste zeges behaald. De eerste nacompetitie wedstrijd voor O19-1 was een thuiswedstrijd tegen VPV Purmersteijn welke zij overtuigend hebben gewonnen. De uitwedstrijd was een zware wedstrijd met enkele blessures als gevolg maar met een positief eindresultaat.

Afgelopen zaterdag speelden de jongens tegen Always Forward uit Hoorn waarbij uiteindelijk een uitslag van 5-1 op het scorebord stond na 90 minuten voetbal. Aanstaande zaterdag reizen de spelers met de bus af naar Hoorn om daar de 2e wedstrijd te spelen en wordt deze wedstrijd met een positief resultaat gespeeld dat volgt de finale. Uiteraard hopen we dat er een grote hoeveelheid supporters meegaan om deze finale bij te wonen en onze spelers te ondersteunen als 12e man met een overwinning. Dit zou een mooie bekroning zijn op het werk van de spelers en de technische staf over het seizoen 2016/2017

Login

Zoeken