VOETBALVERENIGING SMITSHOEK

Voorlopige indelingen 29-06-2017

HJO JO17-1/2 Walter Hazelebach (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.)
HTJ Peter Burggraaff 0618160456
TGJC JO17-1/8 Leo Tol 0643022355

Hoofdtrainer JO17-1/2 Hans Weggemans 0615066213

JO17-1 Trainers/coaches: Hans Weggemans 0615066213
Jan Boekholt 0626785207
JO17-2 Trainers/coaches: Harold Pinas 0625076073
?????
JO17-1/2 leiders: volgt later

Trainingen JO17-1/2, 17.45 – 19.00 uur, veld 6.
Je krijgt per mail verdere informatie betreffende de voorbereiding.

     JO17-1/2
     Leroy Nijgh
     Arian Krasnici
     Jay Seton
     Thomas Bruinsma
     Jay Smit
     Lars Verwater
     Branko Haan
    *Nahom Mehretab                Spijkenisse
     Jason Vente
     Mikey Witte
     Jarmo Poot
     Lucas Kok
     Kain Wondel
     Max vd Woude
     Joey vd Zouwen
     Jordan Hoogdorp
     Mitchel Reints
     Kily Gomes Fernandes
    *Casper Kok                    Spartaan Keeper
     Chris Nootenboom
     Donovan Dumfries
     Bobby Vos
     Souhail Ali Sangachin
     Dex Jansen
     Michel Louwerens
     Pim de Braak
     Gabri de Rover
     Allard Janssen
     Jamie de Rek
    *Devin van Opstal              Spartaan Keeper
     Julian de Koning
     Noah Laoutaris                Keeper
     Quinten Dijkshoorn
33x
31x
Waarvan nog 2 spelers naar JO17-3 gaan

Voorlopige indelingen 29-06-2017
TJC Henk Ebben (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.)
TGJC JO17-1/8 Leo Tol 0643022355

JO17-3 Trainer/coach: Carlos Josias 0629320250

JO17-3 Leiders: volgt later

Trainingen maandag en woensdag vanaf 21 augustus.
Aanvang 20.15 uur, veld 6

     JO17-3
     Jeffrey v Veen
     Wim v Strien
     Tim Verhey
     Brandon Braal
     Kaan Dogan
     Noah Molenaar
     Menno Stok
     Jim de Bruin
     Finn Ruberg
     Selim Yuksel
     Donell Bakboord
    *Mitchell Visser               BVV Keeper
12x
14x
Komen nog 2 spelers uit JO17-2

JO17-4 Trainer: volgt later

JO17-4 Leiders: John v Eijk 0610477190 en volgt later

Trainingen maandag en woensdag vanaf 21 augustus.
Aanvang 19.00 uur, veld 5

     JO17-4
     Mitchell Geers
     Jasper Hoekstra
     Jeroen Barkmeijer             Keeper
     Darshan Moti
    *Quinlan Borremans             Zwervers
     Deniz Kartal
     Wessel de Kok
     Ilias Ihataren
     Ruben Wolleswinkel
    *Mitchel v Gastel             DRL
     Cian v Eijk
     Lars Hulsker
     Quincy de Graaf
     Damanjit Sidhu
14x

Voorlopige indelingen 29-06-2017
TJC Henk Ebben (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.)
TGJC JO15-1/8 Leo Tol 0643022355

JO17-5 Trainer: volgt later

JO17-5 Leiders: Andre Boon 065113271 en Peter Smeele 0654315262

Trainingen maandag en woensdag vanaf 21 augustus.
Aanvang 19.00 uur, veld 5

     JO17-5
     Jasper Boon
     Kevin Bout
     Lars Holster
     Leon v Egmond
     Luuk Verhoeven                Keeper
     Kevin Smeele
     Racien vd Meer
     Ronan Heron
     Niels Dill
     Richel Felida
     Tijs Notenboom
     Luca v Gend
    *Quinten v Gelder              Weer lid
     Kiran Joerawan
14x

JO17-6 Trainer/coach: Patrick Lagrouw 0618022273
Trainer: Ricardo Lagrouw

JO17-6 Leiders: Edwin de Jong

Trainingen maandag en woensdag vanaf 21 augustus.
Aanvang 20.15 uur, veld 6

     JO17-6
     Xander Lagrouw                disp
     Stefan Bravenboer             disp
     Gurdit Jassal
     Daan de Rover
     Thomas Brons
     Lorenzo Wezenberg
     Stefano Wezenberg
     Kean de Jong
     Mylan Polder
     Tristan de Rek
     Olav Lagrouw
     Giovanni Kloppert
    *Kelwyn van Hoek               Keeper
    *Valecio Weiboldt              Excel.M
14x

Voorlopige indelingen 29-06-2017
TJC Henk Ebben (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.)
TGJC JO17-1/8 Leo Tol 0643022355

JO17-7 Trainer: volgt later

JO17-7 Leiders: volgt later

Trainingen maandag en woensdag vanaf 21 augustus.
Aanvang 17.45 uur, veld 5

     JO17-7
     Randy v Vossen                disp
     Thomas den Braber
     Ricky Ng
     Daan Verwoerd
     Joeri v Haastrecht
     Maikel Birsak
     Finn Leicht
     Aman Asarfi
     Daan vd Berg
     Valentijn Verhagen
     Sergio Eenhoorn
    *Joost Cammaert                Rhoon
     Enes Guler
     Eyup Guler
     Lars Kerssens                 Keeper
15x

JO17-8 Trainers/Leiders: Frank Schilders, Jacco Schuijer eb Gerard
Groenendijk

Trainingen maandag en woensdag vanaf 21 augustus.
Aanvang 19.00 uur, veld 5

     JO17-8
     Stefan Roestenburg
     Gabriel Fraser
     Wesley Schilders
     Brian Sitaram
     Jasper Dullaart
     Julian Stierman
     Aleksandar Knezevic
     Thimo Schenk
     Martijn Groenendijk
     Steijn vd Ree
     Tim Schuijer
     Patrick Stout
     Thijmen Dijkhuizen
     Lenny Heijkoop                Keeper
14x

Login

Zoeken