VOETBALVERENIGING SMITSHOEK

Hoofd/Subsponsoren

Smitshoek1 Thumb2017 2018Zaterdag 2 September gaat Smitshoek beginnen aan een nieuw seizoen in de Hoofdklasse. Na een geslaagde oefenperiode met ondermeer winst in het Van Donge en De Roo toernooi en een knappe overwinning bij SV Huizen staat nu de echte eerste test te wachten. Onder leiding van de nieuwe trainer Richard Middelkoop en zijn staf zal het eerste elftal beginnen met een uitwedstrijd tegen Hoek.

Vorig seizoen werd er thuis verloren en uit gelijk gespeeld tegen deze stugge Zeeuwse ploeg. Het wordt dus zeker geen gemakkelijke opgave voor de grotendeels nieuwe en jonge groep spelers. Maar als ze de gedrevenheid en enthousiamse van de voorbereiding kunnen vasthouden maken ze een goede kans om met een positief resultaat huiswaarts te keren. Dat zou een uitstekend begin zijn van een mooi nieuw seizoen. Komt allen om de ploeg aan te moedigen!
Start 14:30, Sportpark Denoek, Hoek.

Smitshoek1

Login

Zoeken