VOETBALVERENIGING SMITSHOEK

Hoofd/Subsponsoren

1 logo smitshoekSmitshoek gaat a.s. zaterdag op zoek naar de eerste overwinning in de competitie.
Na 2 wedstrijden staat de teller nog op 0 punten waar dat er gezien het getoonde spel toch zeker wel 1 of 2 punten hadden kunnen zijn.
Dan zaterdag maar in de uitwedstrijd tegen het ook nog puntloze vv ’s Gravenzande. Een ploeg die, net als Smitshoek, er naar streeft een stabiele hoofdklasser te worden, maar als promovendus duidelijk nog moet wennen aan het niveau van de hoofdklasse.
Het vernieuwde elftal van trainer Richard Middelkoop moet dat eigenlijk ook nog een beetje, want ondanks de aanwezige routine van o.a. Thijs Oomsen en Erwin Bravenboer moet een aantal jonge spelers wennen aan de hoofdklasse en aan elkaar. Maar met het scorend vermogen zit het wel goed, en indien de verdediging de zaak gesloten weet te houden, moet de 1e overwinning zeker

Login

Zoeken