VOETBALVERENIGING SMITSHOEK

Hoofd/Subsponsoren

1 logo smitshoekAanstaande zaterdag staat voor Smitshoek de 3e competitiewedstrijd, thuis tegen Jodan Boys, op het programma. Vorige week werd de wedstrijd in 's Gravenzande afgelast.

Het is zaak om deze week de punten in eigen huis tehouden. De eerste 2 wedstrijden van het seizoen gingen verloren. Niet dat er altijd slecht gespeeld werd, maar punten heeft het niet opgeleverd.

Het team van Richard Middelkoop zal waarschijnlijk een lastige middag krijgen. Jodan Boys speelt vaak vanuit een gesloten defensie en probeert daaruit snel om te schakelen. Een spelletje dat Smitshoek van oudsher niet goed ligt. De 3 punten binnenhalen is gezien het tot nu toe vertoonde spel echter wel haalbaar. Daarvoor zal wel het onderste uit de kan gehaald moeten worden.

Aanvang 14:30 op sportpark Smitshoek.

Smitshoek1

Login

Zoeken