VOETBALVERENIGING SMITSHOEK

Hoofd/Subsponsoren

1 logo smitshoekMoegtaar Wagid Hosain, speler van VV Smitshoek (Seizoen 2016/2017 bij F6, nu speler van JO9-3), heeft een prijs gewonnen met zijn ingezonden filmpje naar "Mijn Moment" van Fox Sports.

Hierbij heeft hij voor het hele team (voormalig F6) een Fox Sports tenue gewonnen en zijn ze allen uitgenodigd de uitzending van de Eretribune van zaterdag 30 September 2017 "live" bij te wonen, om de prijs in onvangst te nemen.

Daarnaast maakt hij nog kans op de maandprijs, een geheel verzorgd voetbaldag voor de gehele vereniging onder leiding van Hans Kraaij Jr. Het zou leuk zijn deze prijs ook te winnen en de hele vereniging te laten genieten van deze prijs.

De uitzending begint om 18:00 uur op Fox Sports 1, kijken dus.

Hieronder de link naar het ingezonden filmpje van Moegtaar:

https://www.youtube.com/watch?v=kkRUd3toC58

Login

Zoeken