VOETBALVERENIGING SMITSHOEK

Hoofd/Subsponsoren

1 logo smitshoekSmitshoek speelt a.s. zaterdag de eerder afgelaste wedstrijd in en tegen ‘s-Gravenzande.
Een belangrijke wedstrijd voor beide partijen.Smitshoek wil de goede lijn van afgelopen zaterdag, waarin het overtuigend won van Nootdorp, doortrekken en zich zo voorlopig veilig in de middenmoot van de hoofdklasse nestelen.
De gastheren hebben wat goed te maken na de smadelijke nederlaag tegen hekkensluiter Argon. Met 8 punten staan zij 3 punten achter op Smitshoek en om de aansluiting niet te verliezen is voor hen een overwinning noodzakelijk.

Aan de mannen van trainer Middelkoop de taak om dit niet te laten gebeuren.

Bij winst komen zij op 14 punten en staan dan in de buurt van ploegen als Rijsoord en Swift, en slaan tegelijk een gat met de ploegen in de onderste regionen.
Genoeg redenen om Smitshoek massaal te komen steunen in het Westland.

Aftrap o.l.v. de scheidrechter Dhr. M. Jobse is op het Juliana sportpark om 14.30

Login

Zoeken