VOETBALVERENIGING SMITSHOEK

Hoofd/Subsponsoren

1 logo smitshoekVoor Smitshoek staat zaterdag de zware uitbeurt in en tegen Noordwijk op het programma. Smitshoek zal vol aan de bak moeten om een resultaat te halen. In het inhaalduel tegen SV 's-Gravenzande haalden teveel spelers niet hun normale niveau, waardoor deze 'zespunten' wedstrijd verloren ging (2-0). Tegen Noordwijk zal Smitshoek uit een ander vaatje moeten tappen om de torenhoge titelfavoriet te verrassen.

Het team van oefenmeester Kees Zethof voert de ranglijst in de Hoofdklasse A aan (10-25) en lijkt dit seizoen eindelijk op weg om de ambities waar te maken. SteDoCo ligt echter op de loer (10-23). Twee weken geleden werd Noordwijk in Vlaardingen op bezoek bij Zwaluwen Vlaardingen verrast en liepen de Noordwijkers tegen de eerste nederlaag van dit seizoen aan. In de thuiswedstrijd tegen Smitshoek zullen zij deze misstap zeker willen rechtzetten. Onder leiding van arbiter Marcel Roeleveld uit Vinkeveen wordt zaterdag a.s. om 14.30 uur afgetrapt.

Login

Zoeken