VOETBALVERENIGING SMITSHOEK

Hoofd/Subsponsoren

1 logo smitshoekDe Kantine Commissie organiseert op 16 maart 2018 een gezellige bijeenkomst voor de kantinemedewerkers.


Wat is de reden van deze bijeenkomst? Ons team bestaat uit vele vaste en ook steeds meer nieuwe collega’s. We komen elkaar in de kantine regelmatig tegen maar het is natuurlijk leuker je collega’s eens op een ongedwongen en rustige manier te ontmoeten en wat beter te leren kennen.

Het thema van deze avond is ‘Gezelligheid kent geen .........’

De bijeenkomst begint met een Chinees buffet. Het programma daarna wordt thans uitgewerkt en zo spoedig mogelijk naar jou persoonlijk per mail/ app. verzonden. In verband met de catering willen we graag weten of je op vrijdag 16 maart 2018 aanwezig kunt zijn. In het geval er bepaalde dieetwensen zijn geef dit dan even aan.

We rekenen op een grote opkomst en op een gezellige avond. Reden genoeg om nu alvast de datum in je agenda te noteren.

Contact : Carla Lagendijk: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Of : Dick Koen Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Datum : vrijdagavond 16 maart 2018 van 18.45 tot 23.30 uur
Locatie : Kantine Smitshoek

De Kantinecommissie

Login

Zoeken