VOETBALVERENIGING SMITSHOEK

Hoofd/Subsponsoren

1 logo smitshoekDe selectie van vv Smitshoek voor seizoen 2018/2019 heeft de afgelopen maanden aardig vorm gekregen en hoewel we nog in gesprek zijn met een aantal spelers kunnen we nu de volgende selectiespelers melden.

 

Mike van de Wijngaart, Ruben Roodnat, Oscar Roos, Sven Scholte (Jodan Boys), Bart Deprez, Johnny van Vugt, Frank Karreman (Capelle), Joey Kleijn (RVVH), Rutger van der Kleij, Thijs Oomsen, Erwin Bravenboer, Ryan van Dijk (ASWH), Noah de Neijs, Damian van den Over, Sean Verburg, Erwin Nuytinck (Portugaal), Ingmar Maayen (XerxesDZB), Ramon van de Wal, Luc Delmee, Ahmed Akkoc (Kocatepe), Jordi Dekker, Jurien Reineta en Mathijs Tabbers.

Technische Commissie vv Smitshoek

(Dennis Reurings, Ton Habermehl, Edwin Plugge)

Login

Zoeken