VOETBALVERENIGING SMITSHOEK

Hoofd/Subsponsoren

Logo PipaRecent heeft de selectie inclusief de trainingsstaf werkzaamheden verricht op de locatie van de Stichting PiPa. Hoofdtrainer Richard Middelkoop behoefde niet lang na te denken, toen hij de vraag kreeg van ambassadeur Kees Boot of de selectie behulpzaam wilde zijn bij het verrichten van enkele klussen. Zo moest er een berg zand verplaatst worden van bovenop de dijk naar de pony plaats beneden en werd ook het onkruid (inclusief brandnetels) aan gepakt.

De avond werd afgesloten met een potje voetbal tussen de kinderen, verblijvend in de locatie en enkele selectie spelers. Jongens, trainersstaf ook namens de bewoners, de kinderen en bestuur van PiPa: hartstikke bedankt voor jullie inzet en energie om deze klus te (willen) klaren. Het was geweldig.
Kees Boot-ambassadeur

IMG_2427 sel.jpg IMG_2432 sel.jpg IMG_2441 sel.jpg IMG_2454 sel.jpg IMG_2457 sel.jpg IMG_2468 sel.jpg IMG_2472 sel.jpg april 2018 selectie 2.jpg april 2018 selectie 3.jpg april 2018 selectie 4.jpg april 2018 selectie 6.jpg april 2018 selectie 7.jpg

Login

Zoeken