VOETBALVERENIGING SMITSHOEK

Hoofd/Subsponsoren

VV Smitshoek 1 thumbMet een korte nacht en een vliegreis in de benen moest Smitshoek het zaterdag in Benalmádena opnemen tegen topklasser Excelsior Maasluis. Smitshoek begon met de volgende namen: vd Wijngaart, vd Linden, van Bruggen, Oomsen, Fonseca; Bravenboer, Achterberg, Wever; Leona, Merrelaar en Visser. Maasluis had het meeste balbezit en een aantal goede schietkansen, maar deze werden goed gepareerd of verdwenen naast het doel. Smitshoek kwam er een aantal maal gevaarlijk uit. Bij één van de goed lopende aanvallen was het Laurens Visser die de rebound hard in het dak van het doel schoot. In de tweede helft veel wissels: Struis, Ramos, Rommy, van Hemert, Dekker, Da Cruz, Snijders en Verburg kwamen binnen de lijnen. Daarnaast maakte John de Ronde ook weer wat minuten. In een leuke tweede helft was het uiteindelijk Maasluis dat nog de gelijkmaker wist te produceren, maar Smitshoek kon met een goed gevoel van het veld stappen.

Login

Zoeken