VOETBALVERENIGING SMITSHOEK

Hoofd/Subsponsoren

1 logo smitshoekSmitshoek boekte dinsdagavond een ruime zege (6-2, rust 5-0) in het oefenduel tegen Sliedrecht. De basis voor de overwinning tegen de koploper in de eerste klasse A werd in de eerste helft gelegd. De oranje-zwarten legden in het eerste bedrijf prima combinatiespel op de kunstgrasmat. De gasten kwamen er niet aan te pas en konden het hoge tempo van Smitshoek niet volgen. Door doelpunten van Laurens Visser (2x), Daniel da Cruz, Ricardo Merrelaar en Tom Achterberg stokte de teller voor Smitshoek halfweg op maar liefst 5 treffers. Na de pauze bracht oefenmeester Raymond Frehe een viertal verse krachten in het veld. Gilliomar Leona zorgde na een prima steekpass van aanvoerder Erwin Bravenboer na de hervatting voor 6-0. In het vervolg van het duel stroopte het elftal van trainer Kees van Loon de mouwen nog even op en kwam terug tot 6-2. Verder liet Smitshoek het niet komen. IJs en weer dienende wordt zaterdag a.s. op sportpark Smitshoek de competitie hervat met het duel tegen runner-up Kloetinge.

Login

Zoeken