De selectie van trainer Edwin de Koning is al volop in de voorbereiding voor het aankomende seizoen 2020/21, en inmiddels is ook het schema bekend geworden.
De aftrap voor het nieuwe seizoen zal in Scherpenzeel, tegen de lokale vv zijn.
De nieuwbakken hoofdklasser kwam afgelopen jaar uit in de hoofdklasse A en is samen met PSV Poortugaal een van de gelukkigen die mochten promoveren naar de hoofdklasse.
Hierbij het volledige wedstrijdschema van ons vlaggenschip luidt als volgt:
Datum | Aanvang | Wedstrijd |
---|---|---|
5 september | 14.30u | Scherpenzeel-Smitshoek |
12 september | 14.30u | Smitshoek-ARC |
19 september | 14.30u | Rijnvogels-Smitshoek |
26 september | 14.30u | Smitshoek-Achilles Veen |
Datum | Aanvang | Wedstrijd |
---|---|---|
3 oktober | 15.00u | Feyenoord-Smitshoek |
10 oktober | 14.30u | Smitshoek-Spijkenisse |
17 oktober | 14.30u | Achilles’29-Smitshoek |
24 oktober | 14.30u | Smitshoek-Rijsoord |
31 oktober | 14.30u | Capelle-Smitshoek |
Datum | Aanvang | Wedstrijd |
---|---|---|
7 november | 14.30u | Smitshoek-DHSC |
14 november | 14.30u | ‘sGravenzande-Smitshoek |
21 november | 15.00u | Duno D-Smitshoek |
28 november | 14.30u | Smitshoek-Zwaluwen |
Datum | Aanvang | Wedstrijd |
---|---|---|
5 december | 14.30u | Poortugaal-Smitshoek |
12 december | 14.30u | Smitshoek-Jodan Boys |
19 december | 14.30u | Inhaal/Beker |
Van 20 december 2020 t/m 3 januari 2021 winterstop. |
---|
Datum | Aanvang | Wedstrijd |
---|---|---|
16 januari | 14.30u | ARC-Smitshoek |
23 januari | 14.30u | Smitshoek-Achilles’29 |
30 januari | 14.30u | DHSC-Smitshoek |
Datum | Aanvang | Wedstrijd |
---|---|---|
6 februari | 14.30u | Smitshoek-Capelle |
13 februari | 14.30u | Inhaal/Beker |
20 februari | 14.30u | Inhaal/Beker |
27 februari | 14.30u | Smitshoek-Scherpenzeel |
Datum | Aanvang | Wedstrijd |
---|---|---|
6 maart | 14.30u | Rijsoord-Smitshoek |
13 maart | 14.30u | Smitshoek-Poortugaal |
20 maart | 14.30u | Zwaluwen-Smitshoek |
27 maart | 14.30u | Inhaal/Beker |
Datum | Aanvang | Wedstrijd |
---|---|---|
3 april | 14.30u | Smitshoek-Feyenoord |
5 april | 14.30u | Inhaal comp. |
10 april | 14.30u | Achilles V’n-Smitshoek |
17 april | 14.30u | Smitshoek-Rijnvogels |
24 april | 14.30u | Jodan Boys-Smitshoek |
Datum | Aanvang | Wedstrijd |
---|---|---|
1 mei | 14.30u | Inhaal/Beker |
8 mei | 14.30u | Smitshoek-s Gravenzande gepland. |
13 mei | 14.30u (donderdag) | Inhaal |
15 mei | 14.30u | Spijkenisse-Smitshoek . |
22 mei | 14.30u | Smitshoek-Duno D |
25-30 mei | 14.30u | Nacompetitie |
Van 1 t/m 12 juni staat de nacompetitie |
---|