• Nieuws in verband met Corona

 • Het bestuur van de VV Smitshoek is vandaag bijeen gekomen om te praten over de maatregelen ten aanzien van het beheersing van het Coronavirus.
   
  Vanuit de KNVB en RIVM zijn al de nodige maatregelen opgelegd en/ of geadviseerd. Zo zijn er tot en met 6 april geen wedstrijden. Het bestuur heeft het advies om niet te trainen opgevolgd. Dit betekent dat alle teams van VV Smitshoek tot en met 6 april niet mogen trainen.
   
  Verder is besloten dat alle activiteiten die verband houden met de VV geen doorgang vinden.
  Als bestuur hebben wij geconstateerd dat er ondanks de maatregelen er toch gebruik wordt gemaakt van de velden en materialen. Het bestuur vindt dit niet gepast en roept iedereen op om zich aan de afspraken te houden.
   
  Vanuit het bestuur wordt nauw contact onderhouden met de KNVB en gemeente. Zodra er nieuwe ontwikkelingen zijn en relevante informatie moet worden gedeeld zullen wij daarover berichten.
   
  Het Bestuur
   
  https://www.rivm.nl/nieuws/actuele-informatie-over-coronavirus