• Programma Senioren

    WedstrijddatumCompetitiesoortAanvangstijdWedstrijdScheidsrechterVeldDetails
    19 jan.regulier14:30Smitshoek - Jodan BoysT. (Thijs) Vonckenveld 1
    19 jan.regulier11:45SHO 2 - Smitshoek 2W.J. (Wim) Boerveld 1 Licht
    19 jan.regulier15:00Smitshoek 8 - SSS 3P.N. Smeeleveld 4 licht
    19 jan.regulier12:30Soccer Boys VE1 - Smitshoek VE2veld 2
    19 jan.regulier09:45Smitshoek G1 - Honselersdijk G2B.B. (Barry) Rodenburgveld 4 licht
    19 jan.regulier15:00TOGB G2 - Smitshoek G2Afgeschermdveld 2 TOGB
    19 jan.Vriend.15:00Smitshoek VE1 - Smitshoek 4Aynaci, S. (Sercan)veld 6 licht
    19 jan.Vriend.15:00Smitshoek 5 - Rhoon 3Visser, B. develd 3 licht
    22 jan.Rijnm. Cup20:00Smitshoek <23 - SHO <23veld 2 licht
    24 jan.35+20:30SKM Accountants en Adviseurs - Maxi-Fveld 2 licht
    24 jan.35+20:30VET 2 - Rook & Rijken Bouwveld 2 licht
    24 jan.35+20:30VET 1 - TOGRveld 3 licht
    24 jan.35+20:30De VeterHaantjes - Hertogh Graagveld 3 licht
    26 jan.Vriend.12:00VVOR 2 - Smitshoek 3
  • Programma Senioren (Volgende week)

    WedstrijddatumCompetitiesoortAanvangstijdWedstrijdScheidsrechterVeldDetails
    26 jan.Vriend.12:00VVOR 2 - Smitshoek 3
    26 jan.regulier14:30FC 's-Gravenzande - SmitshoekM. (Matthijs) Jobseveld 1
    26 jan.regulier11:00Smitshoek 2 - Spirit 2A. (Armindo) Dias de Britoveld 4 licht
    26 jan.regulier15:00Smitshoek 4 - Abbenbroek 2F. (Feridun) Kaplanveld 4 licht
    26 jan.regulier14:30's-Gravendeel vv 3 - Smitshoek 5veld 2 Licht
    26 jan.regulier13:00Smitshoek 6 - Den Bommel 2veld 2 licht
    26 jan.regulier14:30Blijdorp 1 - Smitshoek 7veld 2 licht
    26 jan.regulier15:15Smitshoek 8 - GOZ 3veld 7 licht
    26 jan.regulier13:00Smitshoek 9 - WCR 4veld 4 licht
    26 jan.regulier15:00Smitshoek VE1 - Strijen VE1veld 3 licht
    26 jan.regulier14:30PKC'85 VE2 - Smitshoek VE2veld 2
    26 jan.regulier10:00Smitshoek G1 - Jodan Boys, de G1veld 7 licht
    26 jan.regulier10:30UVS G2 - Smitshoek G2veld 2c 7-tal
    31 jan.35+20:306 TEAM - De Veterhaantjesveld 2 licht