• Programma Senioren

    WedstrijddatumCompetitiesoortAanvangstijdWedstrijdStatusScheidsrechterVeldDetails
    25 jan.regulier14:30Smitshoek - SpijkenisseTe spelenM.A. (Marcel) Roeleveldveld 1
    25 jan.regulier11:45Smitshoek 2 - Neptunus-Schiebroek 2Te spelenAfgeschermdveld 4 licht
    25 jan.regulier14:00Smitshoek 3 - Spijkenisse 2Te spelenM.G. (Gideon) Begeerveld 4 licht
    25 jan.regulier12:15Barendrecht 5 - Smitshoek 4Te spelenA.A. (Alex) Jansenveld 7
    25 jan.regulier12:00Egelantier Boys, de 2 - Smitshoek 5Te spelenveld 1
    25 jan.regulier14:30Zwervers, IJVV de 4 - Smitshoek 6Te spelenveld 2
    25 jan.regulier12:30VDL 4 - Smitshoek 7Te spelenVeld 3
    25 jan.regulier16:00Smitshoek 8 - NSVV 4Te spelenW. (Wesley) Segersveld 4 licht
    25 jan.regulier14:45NSVV 5 - Smitshoek 9Te spelenveld 3
    25 jan.regulier15:45Smitshoek 11 - TransvaliaZW 5Te spelenR.M. (Ricardo) Warringveld 7 licht
    25 jan.regulier13:45Smitshoek 12 - Egelantier Boys, de 4Te spelenU.D.H. (Ulric) Jessurunveld 7 licht
    25 jan.regulier15:45Smitshoek VE1 - Rozenburg VE1Te spelenAfgeschermdveld 3 licht
    25 jan.regulier13:45Excelsior M. VE2 - Smitshoek VE2Te spelenOUDER OF LEIDERveld 3
    25 jan.regulier10:00Smitshoek G1 - Honselersdijk G3Te spelenveld 4 licht
    25 jan.regulier13:30Oranje Wit G1G - Smitshoek G2Te spelenveld 1
    25 jan.regulier13:45Smitshoek VR1 - Zwervers, IJVV de VR1Te spelenJ. (Jeroen) Noordhoekveld 6 licht
    28 jan.regulier20:00Smitshoek VR1 - CION VR1Te spelenveld 6 licht
    30 jan.Melief Bender 35+20:45SKM Accountants en Adviseurs - De VeterHaantjesTe spelenveld 2 licht
    30 jan.Melief Bender 35+20:45Rustigaan - Smitshoek VE2Te spelenveld 2 licht
    30 jan.Melief Bender 35+20:45Maxi-F - 6TeamTe spelenveld 3 licht
    30 jan.Melief Bender 35+20:45Sporting Zuid - Smitshoek VE1Te spelenveld 3 licht
  • Programma Senioren (Volgende week)

    WedstrijddatumCompetitiesoortAanvangstijdWedstrijdStatusScheidsrechterVeldDetails
    1 feb.regulier14:30FC 's-Gravenzande - SmitshoekTe spelenS.C. (John) Kraakveld 1
    1 feb.regulier11:45XerxesDZB 2 - Smitshoek 2Te spelenG.A. (Gerard) Potuijt-hoofdveld
    1 feb.regulier13:30Smitshoek 3 - Rijnmond Hoogvliet Sport 2Te spelenJ. (Jesse) den Braberveld 4 licht
    1 feb.regulier11:30Charlois, sv 2 - Smitshoek 4Te spelenJ. (Joop) den Dulkveld 3
    1 feb.regulier14:15Barendrecht 7 - Smitshoek 5Te spelenveld 9
    1 feb.regulier13:00GOZ 3 - Smitshoek 6Te spelenveld 1
    1 feb.regulier15:00Smitshoek 7 - Zuidland 4Te spelenveld 5 licht
    1 feb.regulier12:30Hellevoetsluis 5 - Smitshoek 8Te spelenveld 2
    1 feb.regulier15:30Smitshoek 11 - GHVV'13 7Te spelenveld 4 licht
    1 feb.regulier13:15Smitshoek 12 - WCR 5Te spelenveld 6 licht
    1 feb.regulier15:00Smitshoek VE1 - WFB VE1Te spelenveld 2 licht
    1 feb.regulier15:30DRL VE1 - Smitshoek VE2Te spelenveld 3
    1 feb.regulier10:00FC Vlotbrug G1 - Smitshoek G1Te spelenJ. (Jan) van Nieuwkerk1 (KG)
    1 feb.regulier10:00Smitshoek G2 - Zuidland G2Te spelenveld 3 licht
    1 feb.regulier13:15Smitshoek VR1 - CWO VR1Te spelenveld 3 licht
    6 feb.Melief Bender 35+20:45Rustigaan - SKM Accountants en AdviseursTe spelenveld 2 licht
    6 feb.Melief Bender 35+20:456Team - Smitshoek VE2Te spelenveld 3 licht
    6 feb.Melief Bender 35+20:45Smitshoek VE1 - Te spelenveld 2 licht
    6 feb.Melief Bender 35+20:45Sporting Zuid - Maxi-FTe spelenveld 3 licht