• Safex Winter-toernooi as zaterdag 5 januari aftrap 13.00 uur

 • Met de oliebollen, appelflappen en ongetwijfeld de nodige champagne nog in de benen wordt het hoog tijd om zaterdag enigszins sportief bezig te zijn.

  Zials al eerder hebben aangekondigd gaan we op zaterdag 5 januari het Safex winter-toernooi houden en er hebben zich 16 teams ingeschreven en hebben we vol moeten verkopen.

  De navolgende teams hebben zich aangemeld:

  Rook & rijkenbouw ?? Maxi F ?? Veteranen 1 -Veteranen 2 ?? SKM ?? Smitshoek 6 (35+) ?? Smitshoek 1A ?? Smitshoek 1B ?? Smitshoek 2 ?? Smitshoek 9 ?? Smitshoek 5 ?? Hertog Graag ?? Smitshoek 7 ?? Smitshoek 6 ?? Smitshoek Dames ?? Smitshoek jeugdstaf.

  Er zal met 7 tegen 7 gespeeld worden en de aftrap is om 13.00 uur, maar de teams zullen uiterlijk 12.30 uur aanwezig moeten zijn. Het einde staat gepland rond 16.00 uur waarna er nog gezellig nageborreld zal worden en er aansluitend ook nog de nieuwjaarsreceptie zal zijn (17.00 uur).

  Naast een gezellig voetbalmiddag, zal er die middag ook een DJ aanwezig zijn en zal er de nodige winterse kost te nuttigen zijn.

  Natuurlijk zijn ook toeschouwers van harte welkom, tot zaterdag.