• Smitshoek 3

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Klomp, A.M.Overige stafTeammanager
    Segers, WesleyTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Segers, WesleyOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    17 nov. 13:00Smitshoek 3 - Charlois, sv 2Sportpark Smitshoek
    24 nov. 14:30RVVH 3 - Smitshoek 3Sportpark Ridderkerk
    1 dec. 12:00sv Poortugaal 3 - Smitshoek 3Sportpark Polder Albrandswaard
    8 dec. 13:00Smitshoek 3 - Strijen 3Sportpark Smitshoek
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 nov.Smitshoek 3 - SHO 37 - 0
    10 nov.SSS 2 - Smitshoek 30 - 3
  • Poulestanden Smitshoek 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1sv Poortugaal 3752026121417
    2Smitshoek 374212351814
    3RVVH 374122314913
    4SHO 374121918113
    5GOZ 273131225-1310
    6Charlois, sv 27232151239
    7Hillegersberg, vv 273041022-129
    8SSS 272231415-18
    9VVOR 372142122-17
    10Dilettant 272141216-47
    11Strijen 372051215-36
    12Barendrecht 471241122-115

    Poulestanden Smitshoek 3 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Smitshoek 3320115696
    2sv Poortugaal 2320110646
    3Maense, FC 231117704
    4Zwartewaal 23012417-131

    Poulestanden Smitshoek 3 (B1420 Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Quick Boys 411008173
    2Noordwijk 211005053
    3Westlandia 211005053
    4RVVH 211005143
    5Sportlust '46 211004043
    6Excelsior M 211004133
    7Feyenoord, sc 211004133
    8Forum Sport 211004133
    9Smitshoek 311004133
    10XerxesDZB 211003033
    11Jodan Boys, de 211004223
    12Spijkenisse 211004223
    13FC Lisse 211003123
    14Rhoon 211003123
    15Rijnvogels, fc 311003123
    16Smitshoek 211003123
    17VDL 211005413
    18Westlandia 311004313
    19FC 's-Gravenzande 211002113
    20Jodan Boys, de 411002113
    21Scheveningen 311002113
    22DWO 211001013
    23Katwijk 211003303
    24SHO 511003303
    25GDA 211002203
    26Voorschoten`97 211001103
    27DBGC 211000003
    28Be Fair 200000000
    29Valken'68 310013300
    30Zuidland 210013300
    31Werve, Te 210012200
    32Meerburg 210011100
    33GHVV'13 210010000
    34Nootdorp 2100145-10
    35Zwaluwen 2100134-10
    36Berkel 2100112-10
    37LYRA 2100112-10
    38LYRA 4100112-10
    39Scheveningen 2100101-10
    40Smitshoek 4100124-20
    41Soccer Boys 2100124-20
    42Oud-Beijerland 2100113-20
    43Quick Boys 3100113-20
    44RVVH 3100113-20
    45Rijnsburgse Boys 3100113-20
    46Alexandria'66 3100114-30
    47Hellevoetsluis 2100114-30
    48Jodan Boys, de 3100114-30
    49Zaterdag 2100114-30
    50Vitesse Delft 2100103-30
    51Rijnmond Hoogvliet Sport 2100115-40
    52Koudekerk 3100104-40
    53DoCoS 2100105-50
    54VVOR 2100105-50
    55RCL 2100118-70
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Ebben, ETeamspeler
    Feliziani, A.Teamspeler
    Graaf, N. v.d.Teamspeler
    Kammen, Walle vanTeamspeler
    Klomp, D.A.M.Teamspeler
    Kooimans, RobertTeamspeler
    Oosthoek, BartTeamspeler
    Ridderbos, WouterTeamspeler
    Roodnat, R.P.Teamspeler
    Roos, OscarTeamspeler
    Segers, WesleyTeamspeler
    Steenwijk, Bodi vanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.