• Smitshoek 3

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Klomp, A.M.Overige stafTeammanager
    Segers, WesleyTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Segers, WesleyOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 mei.SHO 3 - Smitshoek 33 - 5
    18 mei.Smitshoek 3 - Dilettant 23 - 1
  • Poulestanden Smitshoek 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Smitshoek 322162473235050
    2RVVH 321152480344647
    3SHO 321133561441742
    4sv Poortugaal 321114662431937
    5Charlois, sv 2218584743429
    6Hillegersberg, vv 22183103553-1827
    7Barendrecht 42173114864-1624
    8SSS 22165103641-523
    9GOZ 22164112857-2922
    10VVOR 32264124468-2422
    11Dilettant 22162133350-1720
    12Strijen 32161142855-2719

    Poulestanden Smitshoek 3 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Smitshoek 3320115696
    2sv Poortugaal 2320110646
    3Maense, FC 231117704
    4Zwartewaal 23012417-131

    Poulestanden Smitshoek 3 (B1420 Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Quick Boys 411008173
    2Noordwijk 211005053
    3Westlandia 211005053
    4RVVH 211005143
    5Sportlust '46 211004043
    6Excelsior M. 211004133
    7Feyenoord, sc 211004133
    8Forum Sport 211004133
    9Smitshoek 311004133
    10XerxesDZB 211003033
    11Jodan Boys, de 211004223
    12Spijkenisse 211004223
    13FC Lisse 211003123
    14Rhoon 211003123
    15Rijnvogels, fc 311003123
    16Smitshoek 211003123
    17VDL 211005413
    18Westlandia 311004313
    19FC 's-Gravenzande 211002113
    20Jodan Boys, de 411002113
    21Scheveningen 311002113
    22DWO 211001013
    23Katwijk 211003303
    24SHO 511003303
    25GDA 211002203
    26Voorschoten`97 211001103
    27DBGC 211000003
    28Be Fair 200000000
    29Valken'68 310013300
    30Zuidland 210013300
    31Werve, Te 210012200
    32Meerburg 210011100
    33GHVV'13 210010000
    34Nootdorp 2100145-10
    35Zwaluwen 2100134-10
    36Berkel 2100112-10
    37LYRA 4100112-10
    38LYRA 2100112-10
    39Scheveningen 2100101-10
    40Smitshoek 4100124-20
    41Soccer Boys 2100124-20
    42Oud-Beijerland 2100113-20
    43Quick Boys 3100113-20
    44RVVH 3100113-20
    45Rijnsburgse Boys 3100113-20
    46Alexandria'66 3100114-30
    47Hellevoetsluis 2100114-30
    48Jodan Boys, de 3100114-30
    49Schipluiden 2100114-30
    50Vitesse Delft 2100103-30
    51Rijnmond Hoogvliet Sport 2100115-40
    52Koudekerk 3100104-40
    53DoCoS 2100105-50
    54VVOR 2100105-50
    55RCL 2100118-70

    Poulestanden Smitshoek 3 (B1430 Mannen beker reserve zaterdag 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Scheveningen 311005143
    2Katwijk 211005233
    3Westlandia 311004133
    4GDA 211003033
    5XerxesDZB 211003033
    6Rijnvogels, fc 311002023
    7FC Lisse 211003213
    8Noordwijk 211003213
    9Voorschoten`97 211004403
    10Feyenoord, sc 211001103
    11DBGC 200000000
    12Quick Boys 400000000
    13RVVH 200000000
    14Schoonhoven 200000000
    15SHO 500000000
    16Smitshoek 300000000
    17Sportlust '46 200000000
    18Forum Sport 210014400
    19Jodan Boys, de 210011100
    20FC 's-Gravenzande 2100123-10
    21Westlandia 2100123-10
    22Excelsior M. 2100102-20
    23Rhoon 2100125-30
    24Jodan Boys, de 4100114-30
    25DWO 2100103-30
    26VDL 2100103-30
    27Smitshoek 2100115-40

    Poulestanden Smitshoek 3 (B1230 Mannen beker reserve 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Lisse 211009273
    2Sportlust '46 211006243
    3Noordwijk 211004043
    4Voorschoten`97 211005233
    5Groeneweg 211004133
    6Feyenoord, sc 211003033
    7Foreholte 211005323
    8Smitshoek 311004223
    9Quick Boys 411003123
    10Katwijk 211003213
    11Rijnvogels, fc 311002113
    12SHO 511002113
    13Leonidas 211001013
    14TOGB 211001103
    15fc Boshuizen 211001103
    16Schoonhoven 200000000
    17XerxesDZB 200000000
    18FC IJsselmonde 210011100
    19RVVH 210011100
    20DHC 2100123-10
    21Scheveningen 3100112-10
    22Westlandia 3100112-10
    23GSC ESDO 3100101-10
    24Swift Boys 2100135-20
    25CWO 2100124-20
    26HBS 2100113-20
    27DONK 2100125-30
    28Spartaan'20 2100114-30
    29Antibarbari 2100103-30
    30RKDEO 2100126-40
    31GDA 2100104-40
    32Quick 4100129-70

    Poulestanden Smitshoek 3 (B1280 Mannen beker reserve 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1fc Boshuizen 211004133
    2Feyenoord, sc 211003033
    3TOGB 211003123
    4Katwijk 211002023
    5Rijnvogels, fc 311002023
    6Smitshoek 311002023
    7FC Lisse 211004313
    8Noordwijk 211001013
    9Sportlust '46 2100134-10
    10Voorschoten`97 2100101-10
    11Leonidas 2100113-20
    12Foreholte 2100102-20
    13Groeneweg 2100102-20
    14XerxesDZB 2100102-20
    15Quick Boys 4100114-30
    16SHO 5100103-30

    Poulestanden Smitshoek 3 (B1290 Mannen beker reserve 1/4 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Noordwijk 211004043
    2Katwijk 211006333
    3Feyenoord, sc 211005233
    4FC Lisse 211003033
    5TOGB 2100136-30
    6Smitshoek 3100125-30
    7Rijnvogels, fc 3100103-30
    8fc Boshuizen 2100104-40
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Ebben, ETeamspeler
    Feliziani, A.Teamspeler
    Graaf, N. v.d.Teamspeler
    Kammen, Walle vanTeamspeler
    Klomp, D.A.M.Teamspeler
    Kooimans, RobertTeamspeler
    Mol, J.W.N.Teamspeler
    Oosthoek, BartTeamspeler
    Ridderbos, WouterTeamspeler
    Roodnat, R.P.Teamspeler
    Roos, OscarTeamspeler
    Segers, WesleyTeamspeler
    Steenwijk, Bodi vanTeamspeler