• Smitshoek 35+1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hoekstra, MarkOverige stafTeammanager
    Jong, Patrick deOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 sep. 15:15Smitshoek 35+1 - Egelantier Boys, de 35+1Sportpark Smitshoek
    3 okt. 12:00Botlek, SC 35+1 - Smitshoek 35+1Sportpark De Brug
    10 okt. 15:30Smitshoek 35+1 - Charlois, sv 35+1Sportpark Smitshoek
    24 okt. 15:00Smitshoek 35+1 - Pernis 35+2Sportpark Smitshoek
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 sep.BZC / Zuiderpark 35+2 - Smitshoek 35+13 - 4
    12 sep.SHO 35+1 - Smitshoek 35+12 - 3
  • Poulestanden Smitshoek 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Pernis 35+211006153
    2Botlek, SC 35+111005323
    3Overmaas 35+111004223
    4Egelantier Boys, de 35+111004313
    5Smitshoek 35+111004313
    6Coal 35+100000000
    7BZC / Zuiderpark 35+2100134-10
    8Rozenburg 35+1100134-10
    9Charlois, sv 35+1100135-20
    10Rijnmond Hoogvliet Sport 35+1100124-20
    11sv Poortugaal 35+1100116-50

    Poulestanden Smitshoek 35+1 (B2000 Veteranen beker zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Smitshoek 35+122005236
    2Binnenmaas, FC 35+121018443
    3SHO 35+12002411-70
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Belchior, MichelTeamspeler
    Brink, FrederikTeamspeler
    Dill, MichaƫlTeamspeler
    Hoekstra, MarkTeamspeler
    Jong, Patrick deTeamspeler
    Klein, L.J.Teamspeler
    Roestenburg, MarcoTeamspeler
    Ruiter, Maurice deTeamspeler
    Santos, R.P.Teamspeler
    Sneijer, Dirk CornelisTeamspeler
    Velthoven, R.W.Teamspeler
    Verheem, Martinus Gerardus PaulusTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Smitshoek 35+1

    VS

    Egelantier Boys, de 35+1

    26 september 202015:15 uur
    Sportpark Smitshoek veld 3

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Smitshoek 35+1

    0292 Mannen 35+ Zaterdag

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd