• Smitshoek 35+1

  • Smitshoek 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hoekstra, MarkOverige stafTeammanager
    Jong, Patrick deOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 dec. 15:00Smitshoek 35+1 - OVV 35+1Sportpark Smitshoek
    10 dec. 12:15Botlek, SC 35+1 - Smitshoek 35+1Sportpark De Brug
    17 dec. 13:00Smitshoek 35+1 - PPSC 35+2Sportpark Smitshoek
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 nov.Victoria'04 35+1 - Smitshoek 35+12 - 4
    19 nov.Pernis 35+1 - Smitshoek 35+17 - 0
  • Poulestanden Smitshoek 35+1 ( 1e klasse B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Pernis 35+198104793825
    2Smitshoek 35+186022920918
    3OVV 35+1750229121715
    4MVV '27 35+185032819915
    5Botlek, SC 35+173221719-211
    6Victoria'04 35+183231718-111
    7PPSC 35+283231721-411
    8Zwaluwen 35+183052227-59
    9Zwartewaal 35+182241018-88
    10Excelsior M. 35+182061721-46
    11CION 35+17115934-254
    12Rozenburg 35+18026630-242

    Poulestanden Smitshoek 35+1 ( Groep 1 14 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Binnenmaas, FC 35+13300154119
    2Strijen 35+131111114-34
    3NSVV 35+1310289-13
    4Smitshoek 35+13012714-71
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bank, CeesTeamspeler
    Belchior, MichelTeamspeler
    Brink, FredTeamspeler
    Dill, MichaelTeamspeler
    Fjerdingby, ArvidTeamspeler
    Gomes, FreddyTeamspeler
    Hoekstra, MarkTeamspeler
    Jong, Patrick deTeamspeler
    Klein, L.J.Teamspeler
    Raghoenandan, RadjTeamspeler
    Roestenburg, MarcoTeamspeler
    Ruiter, Maurice deTeamspeler
    Rutte, LaurenceTeamspeler
    Santos, R.P.Teamspeler
    Smit, RaymondTeamspeler
    Straatman, FerryTeamspeler
    Velthoven, R.W.Teamspeler
    Verheem, MartinTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Smitshoek 35+1

    VS

    OVV 35+1

    03 december 202215:00 uur
    Sportpark Smitshoek veld 3

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Smitshoek 35+1

    0333 Mannen 35+ Zaterdag (najaar)

    3,63

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,25

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd