• Smitshoek 35+1

  • Smitshoek 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hoekstra, MarkOverige stafTeammanager
    Jong, Patrick deOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 jan. 14:30Pernis 35+2 - Smitshoek 35+1Sportpark Pernis
    12 feb. 13:15sv Poortugaal 35+1 - Smitshoek 35+1Sportpark Polder Albrandswaard
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Smitshoek 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SHO 35+1852135142117
    2Strijen 35+1650142172515
    3GOZ 35+1741223111213
    4Pernis 35+254011311212
    5Botlek, SC 35+1640234191512
    6Smitshoek 35+1732232201211
    7Egelantier Boys, de 35+163032426-29
    8NSVV 35+252031219-76
    9Zwervers, IJVV de 35+182061626-106
    10sv Poortugaal 35+16105543-383
    11Charlois, sv 35+180171949-301

    Poulestanden Smitshoek 35+1 (B2000 Veteranen beker zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Smitshoek 35+12200170176
    2Zwartewaal 35+1210135-23
    3HBSS 35+22002015-150

    Poulestanden Smitshoek 35+1 (B2020 Veteranen beker zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVOR 35+111009453
    2Smitshoek 35+1100149-50
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Belchior, MichelTeamspeler
    Brink, FredTeamspeler
    Dill, MichaelTeamspeler
    Fjerdingby, ArvidTeamspeler
    Hoekstra, MarkTeamspeler
    Jong, Patrick deTeamspeler
    Klein, L.J.Teamspeler
    Meijboom, PeterTeamspeler
    Raghoenandan, RadjTeamspeler
    Ruiter, Maurice deTeamspeler
    Rutte, LaurenceTeamspeler
    Santos, R.P.Teamspeler
    Smit, RaymondTeamspeler
    Sneijer, DirkTeamspeler
    Straatman, FerryTeamspeler
    Velthoven, R.W.Teamspeler
    Verheem, MartinTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Pernis 35+2

    VS

    Smitshoek 35+1

    29 januari 202214:30 uur
    Sportpark Pernis veld 3

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Smitshoek 35+1

    0292 Mannen 35+ Zaterdag

    4,57

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,86

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,57

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd