• Smitshoek 35+1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hoekstra, MarkOverige stafTeammanager
    Jong, Patrick deOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 nov. 12:30Coal 35+1 - Smitshoek 35+1Sportpark Coal
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 okt.Smitshoek 35+1 - Pernis 35+2
  • Poulestanden Smitshoek 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Smitshoek 35+1330016979
    2Coal 35+12200122106
    3Overmaas 35+122008266
    4Botlek, SC 35+122007346
    5BZC / Zuiderpark 35+2320113676
    6Pernis 35+211006153
    7Egelantier Boys, de 35+121017703
    8Rijnmond Hoogvliet Sport 35+1200248-40
    9Rozenburg 35+1300349-50
    10Charlois, sv 35+13003720-130
    11sv Poortugaal 35+13003118-170

    Poulestanden Smitshoek 35+1 (B2000 Veteranen beker zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Smitshoek 35+122005236
    2Binnenmaas, FC 35+121018443
    3SHO 35+12002411-70
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Belchior, MichelTeamspeler
    Brink, FrederikTeamspeler
    Dill, MichaƫlTeamspeler
    Hoekstra, MarkTeamspeler
    Jong, Patrick deTeamspeler
    Klein, L.J.Teamspeler
    Roestenburg, MarcoTeamspeler
    Ruiter, Maurice deTeamspeler
    Santos, R.P.Teamspeler
    Sneijer, Dirk CornelisTeamspeler
    Velthoven, R.W.Teamspeler
    Verheem, Martinus Gerardus PaulusTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Coal 35+1

    VS

    Smitshoek 35+1

    21 november 202012:30 uur
    Sportpark Coal veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Smitshoek 35+1

    0292 Mannen 35+ Zaterdag

    5,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd