• Smitshoek 35+2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Horstink, RobOverige stafTeammanager
    Linden, Richard vdOverige stafTeammanager
    Sloof, ArjanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 dec. 13:45Smitshoek 35+2 - SDV 35+1Sportpark Smitshoek
    11 dec. 12:15FC IJsselmonde 35+1 - Smitshoek 35+2Sportpark Olympia
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    27 nov.Zwervers, IJVV de 35+2 - Smitshoek 35+21 - 6
  • Poulestanden Smitshoek 35+2 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Barendrecht 35+177002952421
    2BZC / Zuiderpark 35+275021714315
    3Smitshoek 35+2641134102413
    4Bolnes 35+174032723412
    5Egelantier Boys, de 35+284042116512
    6Overmaas 35+183232519611
    7PKC'85 35+263121981110
    8Coal 35+26303211839
    9Zwervers, IJVV de 35+273041623-79
    10Capelle 35+172141823-57
    11SDV 35+171151834-164
    12FC IJsselmonde 35+18008355-520

    Poulestanden Smitshoek 35+2 (B2000 Veteranen beker zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Smitshoek 35+23300200209
    2Hellevoetsluis 35+13201175126
    3Stellendam 35+13102510-53
    4sv Poortugaal 35+13003027-270

    Poulestanden Smitshoek 35+2 (B2020 Veteranen beker zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1NBSVV 35+111004133
    2Smitshoek 35+2100114-30
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Blauw, JeffreyTeamspeler
    Bravenboer, MarcelTeamspeler
    Carvalho, Daniel deTeamspeler
    Ebben, ETeamspeler
    Gaillard, R.M.B.Teamspeler
    Gastel, Danny vanTeamspeler
    Horstink, RobTeamspeler
    Kemp, B.Teamspeler
    Kok, Michel deTeamspeler
    Linden, Richard vdTeamspeler
    Nootenboom, D.R.Teamspeler
    Nootenboom, J.E.Teamspeler
    Planqué, W.F. deTeamspeler
    Poleij, WilfredTeamspeler
    Rek, Vincent deTeamspeler
    Siemann, PeterTeamspeler
    Sloof, ArjanTeamspeler
    Veldkamp, JohanTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Smitshoek 35+2

    VS

    SDV 35+1

    04 december 202113:45 uur
    Sportpark Smitshoek veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Smitshoek 35+2

    0292 Mannen 35+ Zaterdag

    5,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,17

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd