• Smitshoek 4

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hof, Rene v'tOverige stafTeammanager
    Koot, ReneOverige stafTeammanager
    Strötbaum, ArnoldOverige stafTeammanager
    Strötbaum, RobertOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 mei. 15:00Smitshoek 4 - DVV '09 2Sportpark Smitshoek
    11 mei. 12:00Jonge Spartaan, de 2 - Smitshoek 4Sportpark Spartacus
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 apr.Abbenbroek 2 - Smitshoek 42 - 3
  • Poulestanden Smitshoek 4 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1GHVV'13 216105127131435
    2Smitshoek 41793546311530
    3Jonge Spartaan, de 2157353528724
    4Hellevoetsluis 3177373433124
    5SHO 51572645341123
    6WFB 2166463235-322
    7Brielle, VV 3166461923-422
    8Zwartewaal 2175663135-421
    9DVV '09 2176383642-621
    10Pernis 2164572630-417
    11Abbenbroek 21630132451-279

    Poulestanden Smitshoek 4 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Smitshoek 43300203179
    2Barendrecht 43111813-54
    3Dilettant 23111713-64
    4Binnenmaas, FC 23003915-60

    Poulestanden Smitshoek 4 (B1420 Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Quick Boys 411008173
    2Noordwijk 211005053
    3Westlandia 211005053
    4RVVH 211005143
    5Sportlust '46 211004043
    6Excelsior M. 211004133
    7Feyenoord, sc 211004133
    8Forum Sport 211004133
    9Smitshoek 311004133
    10XerxesDZB 211003033
    11Jodan Boys, de 211004223
    12Spijkenisse 211004223
    13FC Lisse 211003123
    14Rhoon 211003123
    15Rijnvogels, fc 311003123
    16Smitshoek 211003123
    17VDL 211005413
    18Westlandia 311004313
    19FC 's-Gravenzande 211002113
    20Jodan Boys, de 411002113
    21Scheveningen 311002113
    22DWO 211001013
    23Katwijk 211003303
    24SHO 511003303
    25GDA 211002203
    26Voorschoten`97 211001103
    27DBGC 211000003
    28Be Fair 200000000
    29Valken'68 310013300
    30Zuidland 210013300
    31Werve, Te 210012200
    32Meerburg 210011100
    33GHVV'13 210010000
    34Nootdorp 2100145-10
    35Zwaluwen 2100134-10
    36Berkel 2100112-10
    37LYRA 2100112-10
    38LYRA 4100112-10
    39Scheveningen 2100101-10
    40Smitshoek 4100124-20
    41Soccer Boys 2100124-20
    42Oud-Beijerland 2100113-20
    43Quick Boys 3100113-20
    44RVVH 3100113-20
    45Rijnsburgse Boys 3100113-20
    46Alexandria'66 3100114-30
    47Hellevoetsluis 2100114-30
    48Jodan Boys, de 3100114-30
    49Schipluiden 2100114-30
    50Vitesse Delft 2100103-30
    51Rijnmond Hoogvliet Sport 2100115-40
    52Koudekerk 3100104-40
    53DoCoS 2100105-50
    54VVOR 2100105-50
    55RCL 2100118-70
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Burke, RandellTeamspeler
    Ginkel, Jordy vanTeamspeler
    Groeneweg, R.Teamspeler
    Groenewegen, JoeyTeamspeler
    Hof, Rene v'tTeamspeler
    Huberts, StevenTeamspeler
    IJssel, Mike v.d.Teamspeler
    Koot, DonnyTeamspeler
    Mullem, Lars vanTeamspeler
    Rorijs, N.A.Teamspeler
    Strötbaum, ArnoldTeamspeler
    Trebels, LariceTeamspeler
    Tutone, ClaudioTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.