• Smitshoek 5

  • Smitshoek 5

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Gaag, M. van derOverige stafTeammanager
    Kortland, D.Overige stafTeammanager
    Krom, Romano deOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    DagTijdKleedkamerVeld
    woensdag20.30 - 22.00 uur10/12/17+204/7/BV
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 mei. 12:30Smitshoek 5 - Spirit 4Sportpark Smitshoek
    28 mei. 13:00Smitshoek 5 - NOCKralingen 2Sportpark Smitshoek
    4 jun. 13:00Smitshoek 5 - Strijen 4Sportpark Smitshoek
    11 jun. 11:00Capelle 3 - Smitshoek 5Sportpark 't Slot
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 mei.DCV 2 - Smitshoek 53 - 0
    17 mei.Zwarte Pijl 2 - Smitshoek 54 - 3
  • Poulestanden Smitshoek 5 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Capelle 317132262303241
    2Strijen 417112449272235
    3Spirit 417101665452031
    4Overmaas 21892755391629
    5Barendrecht 6187474139225
    6Zwarte Pijl 2157353632424
    7NOCKralingen 21773756401624
    8DCV 2186573234-223
    9Egelantier Boys, de 31954104061-2119
    10Smitshoek 51632113369-3611
    11LMO 31822142477-538
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Colic, AntoTeamspeler
    De Luca, LorenzoTeamspeler
    Gaag, M. van derTeamspeler
    Graaf, Tom v.d.Teamspeler
    Kortland, D.Teamspeler
    Kortland, MaxTeamspeler
    Krom, Romano deTeamspeler
    Pechtold, DennisTeamspeler
    Vlag, J. v.d.Teamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.