• Smitshoek 5

  • Smitshoek 5

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dongen, T.D. vanOverige stafTeammanager
    Nootenboom, ChrisOverige stafTeammanager
    Veen, Jeffrey vanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    DagTijdKleedkamerVeld
    woensdag20.30 - 22.00 uur10/12/17+204/7/BV
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 okt. 13:05Oud-Beijerland 3 - Smitshoek 5Sportpark Olympia
    8 okt. 13:00Smitshoek 5 - Barendrecht 6Sportpark Smitshoek
    15 okt. 12:30Botlek, SC 3 - Smitshoek 5Sportpark De Brug
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 sep.Smitshoek 5 - SCO '63 21 - 0
  • Poulestanden Smitshoek 5 ( 4e klasse 07 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Strijen 311003123
    2Botlek, SC 311003213
    3Smitshoek 511001013
    4Maense, FC 300000000
    5Meeuwenplaat 200000000
    6Oud-Beijerland 300000000
    7Smitshoek 400000000
    8Swift Boys 600000000
    9TransvaliaZW 200000000
    10Barendrecht 6100123-10
    11SCO '63 2100101-10
    12SSA/SJO Fortuna Be Quick 2100113-20

    Poulestanden Smitshoek 5 ( Mannen beker reserve zaterdag Groep 1 36 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVOR 3330013589
    2Smitshoek 521017523
    3Capelle 43102813-53
    4GLZ Delfshaven, rvv 2200227-50
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beek, Rick vanTeamspeler
    Boon, JasperTeamspeler
    Dongen, T.D. vanTeamspeler
    Khealiram, DaanisjTeamspeler
    Musterd, StefanTeamspeler
    Nootenboom, ChrisTeamspeler
    Petiet, BasTeamspeler
    Poot, JarmoTeamspeler
    Steenwijk, Bodi vanTeamspeler
    Tholen, Niels van derTeamspeler
    Veen, Jeffrey vanTeamspeler
    Vlak, RoderickTeamspeler
    Vooijs, VincentTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.