• Smitshoek 5

  • Smitshoek 5

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Gaag, M. van derOverige stafTeammanager
    Kortland, D.Overige stafTeammanager
    Krom, Romano deOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    DagTijdKleedkamerVeld
    woensdag20.30 - 22.00 uur10/12/17+204/7/BV
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 jan. 13:15LMO 3 - Smitshoek 5LMO
    12 feb. 12:30Egelantier Boys, de 3 - Smitshoek 5Sportpark Schulpweg
    19 feb. 15:00Smitshoek 5 - Zwarte Pijl 2Sportpark Smitshoek
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Smitshoek 5 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Capelle 364202281414
    2NOCKralingen 2842225151014
    3Zwarte Pijl 264111711613
    4Spirit 4841329191013
    5Barendrecht 684131212013
    6Strijen 4640222101212
    7Overmaas 273132921810
    8DCV 27232161609
    9Egelantier Boys, de 372142027-77
    10Smitshoek 582151436-227
    11LMO 390181041-311

    Poulestanden Smitshoek 5 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Spijkenisse 3220011476
    2Smitshoek 52101710-33
    3v.v. Hekelingen 3200226-40
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Claris, LarsTeamspeler
    Colic, AntoTeamspeler
    De Luca, LorenzoTeamspeler
    Gaag, M. van derTeamspeler
    Graaf, Tom v.d.Teamspeler
    Kortland, D.Teamspeler
    Kortland, MaxTeamspeler
    Krom, Romano deTeamspeler
    Pechtold, DennisTeamspeler
    Vlag, J. v.d.Teamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.