• Smitshoek 8

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Fokkema, J.Overige stafTeammanager
    Heuvel, T.B. v.d.Overige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 sep. 15:00Smitshoek 8 - Spijkenisse 5Sportpark Smitshoek
    29 sep. 12:00Piershil 2 - Smitshoek 8Sportpark Piershil
    6 okt. 14:30Oud-Beijerland 4 - Smitshoek 8Sportpark Olympia
    13 okt. 15:00Smitshoek 8 - Barendrecht 14Sportpark Smitshoek
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 sep.Smitshoek 8 - Rhoon 55 - 0
    15 sep.Smitshoek 8 - Blijdorp 39 - 0
  • Poulestanden Smitshoek 8 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Steeds Hooger 53300193169
    2Smitshoek 8320115696
    3Blijdorp 33102416-123
    4Rhoon 53003316-130

    Poulestanden Smitshoek 8 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Barendrecht 1400000000
    2Binnenmaas, FC 600000000
    3DRL 300000000
    4GOZ 300000000
    5NSVV 500000000
    6Oud-Beijerland 400000000
    7Piershil 200000000
    8Simonshaven 300000000
    9Smitshoek 800000000
    10Spijkenisse 500000000
    11SSS 300000000
    12Zinkwegse Boys 300000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Fokkema, J.Teamspeler
    Freling, NikiTeamspeler
    Goedbloed, DesmondTeamspeler
    Heuvel, T.B. v.d.Teamspeler
    Husein, ZakariaTeamspeler
    Koolwijk, J. vanTeamspeler
    Moll, RyanTeamspeler
    Most, R. v.d.Teamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.