• Smitshoek JO13-1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dogan, CemalOverige stafTeammanager
    Dogan, CemalTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Granger, AngeloTechnische stafAss.-trainer/coach
    Jong, B.A. deTechnische stafAss.-trainer/coach
    Neuren, Jurrian vanTechnische stafTrainer
    Neuren, Jurrian vanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 mei. 11:00Smitshoek JO13-1 - Feyenoord JO12Sportpark Smitshoek
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 mei.Smitshoek JO13-1 - OJC ROSMALEN JO13-11 - 1
    18 mei.TOGB JO13-1 - Smitshoek JO13-13 - 0
  • Poulestanden Smitshoek JO13-1 (0250 Onder 13 competitie (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Westlandia JO13-121182164164856
    2Quick Boys JO13-121153367224548
    3Feyenoord JO1221152472274547
    4Feyenoord, sc JO13-121152464244047
    5TOGB JO13-121116464323239
    6HBS JO13-1217682328-527
    7Spijkenisse JO13-12172124148-723
    8OJC ROSMALEN JO13-12164112248-2622
    9Baronie JO13-12153133174-4318
    10Smitshoek JO13-12152142142-2117
    11Barendrecht JO13-12130181156-459
    12Roosendaal JO13-12122171174-638

    Poulestanden Smitshoek JO13-1 (B3800 Onder 13 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zwaluwen JO13-13300122109
    2FC 's-Gravenzande JO13-132018446
    3Smitshoek JO13-131029453
    4Spartaan'20 JO13-33003221-190
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Agrech, N.Teamspeler
    Bosch, K. van denTeamspeler
    Buuren, B. vanTeamspeler
    Dees, BjarneTeamspeler
    Dees, KarstenTeamspeler
    Dogan, E.M.Teamspeler
    Erdogan, U.Teamspeler
    Haan, T.A. deTeamspeler
    Hurk, Milan van denTeamspeler
    Langerhuizen, J.R.Teamspeler
    Nielsen, RyanTeamspeler
    Roodt, O. deTeamspeler
    Rooijens, P.A.P.Teamspeler
    Sietaram, Y.D.Teamspeler