• Smitshoek JO19-1

  • Smitshoek JO19-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Filipe Oliveira, EdilsonTechnische stafTrainer/coach
    Weggemans, HansOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    maandag20.00-21.30 uur 4
    dinsdag18.30 -19.45 uur 4
    donderdag19.45-20.00 uur4
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 feb. 14:45FC Den Helder JO19-1 - Smitshoek JO19-1Sportpark Streepjesberg
    11 feb. 15:00Smitshoek JO19-1 - VELO JO19-1Sportpark Smitshoek
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 jan.Smitshoek JO19-1 - Wilhelmus JO19-12 - 1
    25 jan.Binnenmaas, FC JO19-1 - Smitshoek JO19-12 - 1
  • Poulestanden Smitshoek JO19-1 ( Divisie 3 A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BVC Bloemendaal JO19-111005143
    2BVCB JO19-111004133
    3FC Oudewater JO19-111004133
    4Olympia JO19-111002113
    5Smitshoek JO19-111002113
    6S.V. Den Hoorn JO19-110101101
    7RKAVV JO19-110101101
    8Voorschoten`97 JO19-1100112-10
    9Wilhelmus JO19-1100112-10
    10FC Den Helder JO19-1100114-30
    11VELO JO19-1100114-30
    12Zeeburgia avv JO19-1100115-40

    Poulestanden Smitshoek JO19-1 ( Divisie 3 A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WV-HEDW JO19-11191138162227
    2FC Den Helder JO19-11182136162026
    3Smitshoek JO19-11181235132225
    4Sparta Nijkerk JO19-1117042923621
    5RKAVV JO19-1116232621519
    6BVCB JO19-1115242216617
    7VELO JO19-1113351927-812
    8BVC Bloemendaal JO19-1113261726-911
    9Abcoude fc JO19-1113261730-1311
    10Zouaven (de) JO19-1113082241-199
    11VVSB JO19-1112181328-157
    12VVIJ JO19-1110291532-172

    Poulestanden Smitshoek JO19-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker O19 poulefase Groep 1 4 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Smitshoek JO19-1220011386
    2sv Poortugaal JO19-121016243
    3Nieuwenhoorn JO19-12002214-120

    Poulestanden Smitshoek JO19-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker O19 1/8 finale Groep 1 A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BVCB JO19-11100110113
    2SC Feyenoord JO19-11100110113
    3FC Lisse JO19-111006063
    4LYRA JO19-111005053
    5TOGB JO19-111004043
    6Quick JO19-111002023
    7Binnenmaas, FC JO19-111002113
    8Nootdorp JO19-100000000
    9RKAVV JO19-100000000
    10Smitshoek JO19-1100112-10
    11HVV JO19-1100102-20
    12Jodan Boys, de JO19-1100104-40
    13S.V. Den Hoorn JO19-1100105-50
    14UVS JO19-1100106-60
    15Alexandria'66 JO19-11001011-110
    16Slikkerveer JO19-11001011-110
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Abdelmalek, TennyTeamspeler
    Ashu, LesleyTeamspeler
    Conde, MohamedTeamspeler
    Hoks, DivanoTeamspeler
    Hooplot, NigelTeamspeler
    Jugwels, J.Teamspeler
    Klooster, P.A. van derTeamspeler
    Koenraadt, ThijmenTeamspeler
    Konig, IJsbrandTeamspeler
    Laan, Nicky van derTeamspeler
    Langerhuizen, YannickTeamspeler
    Okay, CemTeamspeler
    Ras, RenzoTeamspeler
    Souisa, GiovianoTeamspeler
    Spijkerman, MarcoTeamspeler
    Tokromo, JaylanoTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen