• Smitshoek JO19-1

  • vv Smitshoek JO19-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Otter, Erik denTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    maandag20.00-21.30 uur 4
    dinsdag18.30 -19.45 uur 4
    donderdag19.45-20.00 uur4
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden vv Smitshoek JO19-1 ( 1e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 07 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Barendrecht JO19-355002471715
    2VVOR JO19-15302191369
    3FCB-HWD JO19-1522118998
    4sv Poortugaal JO19-2521218997
    5Overmaas JO19-151041322-93
    6Smitshoek JO19-15014335-321

    Poulestanden vv Smitshoek JO19-1 ( 2e klasse (2e fase) 06 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WFB JO19-15410167913
    2Rhoon JO19-173221412211
    3Smitshoek JO19-163121414010
    4Spijkenisse JO19-36303151419
    5OVV JO19-1421156-17
    6Zinkwegse Boys JO19-16213201737
    7Rozenburg JO19-172141617-17
    8Bolnes JO19-15014720-131

    Poulestanden vv Smitshoek JO19-1 ( 2e klasse (3e fase) 04 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Loosduinen JO19-199004774027
    2VELO JO19-2961230131719
    3VFC JO19-2951333221116
    4Quintus JO19-195132019116
    5FC 's-Gravenzande JO19-1850328171115
    6Smitshoek JO19-195042832-415
    7Maense, FC JO19-183051517-29
    8LYRA JO19-292161724-77
    9Hermes DVS JO19-19108938-293
    10HBS JO19-391081351-383
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Barendregt, WesselTeamspeler
    Breur, S.Teamspeler
    Gravestein, B.E.Teamspeler
    Hartman, T.Teamspeler
    Hulshof, RalphTeamspeler
    Koster, P.M.Teamspeler
    Lewis, JustusTeamspeler
    Moot, ThomasTeamspeler
    Niemeijer, StijnTeamspeler
    Otter, Kay denTeamspeler
    Schenk, YuriTeamspeler
    Sluimers, ThijsTeamspeler
    Verhagen, L.S.Teamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen