• Smitshoek JO19-1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafHoofdcoach
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Janssen, RonaldTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Lo-Kioeng-Shioe, JegnieOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    maandag19:30 - 20:453 + 20boardingveld
    dinsdag19:30 - 20:453 + 206
    donderdag19:30 - 20:453 + 206
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 nov. 11:30Smitshoek JO19-1 - SHO JO19-1Sportpark Smitshoek
    1 dec. 12:00Zuidland JO19-1 - Smitshoek JO19-1Groot-Nibbeland
    8 dec. 11:00Smitshoek JO19-1 - Nieuwerkerk JO19-1Sportpark Smitshoek
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 nov.MVV '27 JO19-1 - Smitshoek JO19-10 - 0
    10 nov.Smitshoek JO19-1 - Spirit JO19-12 - 0
  • Poulestanden Smitshoek JO19-1 (0221 Onder 19 competitie (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Smitshoek JO19-187101981122
    2SHO JO19-1861126121419
    3Zuidland JO19_1860224141018
    4XerxesDZB JO19-1860220101018
    5RVVH JO19-183321915412
    6Barendrecht JO19-283141216-410
    7Excelsior M JO19-283051925-69
    8VVN-JO19-18224211658
    9Nieuwenhoorn JO19-182151219-77
    10Brielle, VV JO19-181341016-66
    11Spirit JO19-18044724-174
    12MVV '27 JO19-18026721-142

    Poulestanden Smitshoek JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Smitshoek JO19-12200130136
    2Leonidas JO19-1210138-53
    3OVV JO19-12002210-80

    Poulestanden Smitshoek JO19-1 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Spartaan'20 JO19-111006063
    2TOGB JO19-111005053
    3UVS JO19-111007343
    4Quick JO19-111004043
    5Excelsior M JO19-111006333
    6Forum Sport JO19-111003033
    7Jodan Boys, de JO19-111003033
    8Rijnsburgse Boys JO19-111003033
    9VVN-JO19-111003123
    10Feyenoord, sc JO19-111002023
    11Alexandria'66 JO19-211003213
    12Bergambacht JO19-111003213
    13Excelsior M JO19-211003213
    14Feyenoord, sc JO19-211003213
    15HVV JO19-111002113
    16VELO JO19-111002113
    17Zestienhoven JO19-111005503
    18Concordia JO19-111003303
    19Vredenburch JO19-111002203
    20Foreholte JO19-111001103
    21RKDEO JO19-111001103
    22TAC'90 JO19-111001103
    23Barendrecht JO19-100000000
    24RKAVV JO19-110015500
    25Jonge Spartaan, de JO19-110013300
    26RVVH JO19-110012200
    27Sportlust '46 JO19-110011100
    28GDA JO19-110011100
    29Excelsior R. JO19-110011100
    30Noordwijk JO19-1100123-10
    31NSVV JO19-1100123-10
    32Spartaan'20 JO19-2100123-10
    33XerxesDZB JO19-1100123-10
    34Ter Leede JO19-1100112-10
    35Zuidland JO19_1100112-10
    36RCL JO19-1100113-20
    37Smitshoek JO19-1100102-20
    38Brielle, VV JO19-1100136-30
    39DSO JO19-1100103-30
    40Quick Boys JO19-1100103-30
    41VVSB JO19-1100103-30
    42Be Fair JO19-1100137-40
    43Meerburg JO19-1100104-40
    44Woerden JO19-1100105-50
    45MVV '27 JO19-1100106-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bruin, Nick deTeamspeler
    Dekker, BradleyTeamspeler
    Doolhoff, RandyTeamspeler
    Janssen, AllardTeamspeler
    Lo Kioeng Shioe, MichaTeamspeler
    Mehretab, NahomTeamspeler
    Radovanovic, LukaTeamspeler
    Sluijs, Brett van derTeamspeler
    Vente, JasonTeamspeler
    Verwater, LarsTeamspeler