• Smitshoek JO19-4

  • vv Smitshoek JO19-4

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Ebben, ArnoTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    maandag 20.30-21.30 uur 7
    woensdag 20.30-21.45 uur 5
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden vv Smitshoek JO19-4 ( 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 10 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1vv Smitshoek JO19-454012491512
    2sv Poortugaal JO19-554011811712
    3Oud-Beijerland JO19-15212191457
    4Barendrecht JO19-65203917-86
    5TransvaliaZW JO19-15113161514
    6VVOR JO19-25104727-203

    Poulestanden vv Smitshoek JO19-4 ( 4e klasse (2e fase) 08 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVV '09 JO19-175111881016
    2Brielle, VV JO19-3740321101112
    3Jonge Spartaan, de JO19-26321148611
    4Flakkee JO19-15311116510
    5sv Poortugaal JO19-473132016410
    6vv Smitshoek JO19-47223131308
    7Oud-Beijerland JO19-162131521-67
    8OHVV JO19-27007535-300

    Poulestanden vv Smitshoek JO19-4 ( 4e klasse (3e fase) 06* )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kethel Spaland, vv JO19-21071238122622
    2Vierpolders JO19-11064035201522
    3Maasdijk JO19-21062241301120
    4vv Smitshoek JO19-41052331161517
    5VVOR JO19-2105053022815
    6NOCKralingen JO19-1104242923614
    7sv Poortugaal JO19-5104243336-314
    8Slikkerveer JO19-292342835-79
    9Barendrecht JO19-692252329-68
    10OHVV JO19-292161233-217
    11OHVV JO19-190181054-441

    Poulestanden vv Smitshoek JO19-4 ( Zwaluwen Jeugd Beker O19 2e ronde Groep 3 Tussenronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zinkwegse Boys JO19-111003033
    2Katwijk JO19-111002113
    3Moerkapelle JO19-111002203
    4HBS JO19-411000003
    5Brielle, VV JO19-300000000
    6BVCB JO19-300000000
    7DHL JO19-100000000
    8Graaf W II VAC JO19-300000000
    9Meeuwenplaat JO19-100000000
    10ONA JO19-200000000
    11RKDEO JO19-100000000
    12Soccer Boys JO19-200000000
    13Valken'68 JO19-100000000
    14VDL JO19-100000000
    15Voorschoten`97 JO19-500000000
    16Westlandia JO19-100000000
    17ARC JO19-210012200
    18Westlandia JO19-210010000
    19Ter Leede JO19-1100112-10
    20vv Smitshoek JO19-4100103-30
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Brouwer, KyoTeamspeler
    Ebben, BartTeamspeler
    Garducci, LuciusTeamspeler
    Graaf, S. deTeamspeler
    Heron, BreandanTeamspeler
    Heuvel, Tycho van denTeamspeler
    Hovingh, JoranTeamspeler
    Kuethe, D.R.Teamspeler
    Noordhuizen, DynandTeamspeler
    Nootenboom, TeunTeamspeler
    Pitlo, MichaelTeamspeler
    Velthoven, TimTeamspeler
    Wielen, Tiamo van derTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.