• Smitshoek ontvangt Nootdorp

 • Smitshoek ontvangt a.s. zaterdag het laag geklasseerde Nootdorp. De gasten bezetten de voorlaatste plaats in de hoofdklasse A met 6 punten uit 12 wedstrijden. Toch zullen de Nootdorpers met vertrouwen aan het duel beginnen. Vorige week werd immers in eigen huis een 0-2 achterstand tegen Jong FC Den Bosch in de laatste 5 minuten omgebogen in een een 3-2 overwinning. Smitshoek is dus gewaarschuwd en zal vol aan de bak moeten om de punten in dit cruciale duel in eigen huis te houden.
   
  Het team van trainer Richard Middelkoop heeft nog iets goed te maken. De laatste competitie wedstrijd van vorig seizoen werd immers verloren van Nootdorp.
   
  Dat er met veel inzet en een team collectief veel mogelijk is voor Smitshoek bleek afgelopen week. Een knappe 0-3 overwinning op Capelle bracht Smitshoek in het ‘rechter rijtje’ (12-17). Nu is het zaak om de stijgende lijn door te trekken en de nieuwbakken voorzitter Simon Kelder in zijn eerste duel in functie op een overwinning te trakteren.
   
  Aanvang van het duel op het sportpark Smitshoek is ivm met de invallende donker veranderd naar 14.00 uur.