• Smitshoek opent tegen AVV Swift

    Smitshoek reist zaterdag a.s. voor de opening van de competitie in de sterke Hoofdklasse A naar Amsterdam Oud-Zuid. De oranje-zwarten nemen het op tegen 

    AVV Swift. De formatie van oefenmeester Bart Logchies verwelkomde in de zomerperiode maar liefst negen nieuwkomers, waaronder een tweetal klasbakken van plaatsgenoot AFC. Het ambitieuze AVV Swift zal zich dit seizoen willen mengen in de strijd om de bovenste plaatsen. 

    Smitshoek kende door diverse omstandigheden een rommelige voorbereiding. Trainer Richard Middelkoop staat voor de taak om een aantal nieuwkomers in te passen. Door een blessure van doelman Mike van de Wijngaart is de kans groot dat 'eigen kweek' Oscar Roos onder de lat zijn debuut in de hoofdklasse gaat maken.

    Het duel staat onder leiding van de ervaren arbiter Marcel Roeleveld die om 14.30 uur laat aftrappen.