• Smitshoek sluit af tegen Achilles Veen

  • Smitshoek sluit zaterdag het seizoen in de hoofdklasse A af met een thuiswedstrijd tegen Achilles Veen. De gasten uit Veen zijn met 39 punten inmiddels zeker van een volgend seizoen in de hoofdklasse. Smitshoek is dat met 38 punten nog niet. Het team kan bij verlies nog worden achterhaald door Swift en Spijkenisse. Beide concurrenten moeten dan hun duel tegen DFS en Capelle wel in winst omzetten. In dit scenario eindigen Capelle en Smitshoek op een P/D plaats. Het doelsaldo van Smitshoek is 5 goals in het voordeel van het team van trainer Richard Middelkoop. In Veen werd het destijds 1-1. Bij winst op Achilles Veen eindigen de Smitshoekers op een negende plaats en krijgt de teleurstellende 2e seizoenshelft (slechts 14 punten uit 14 duels) nog enige glans. Scheidsrechter Franklin Berg uit Rotterdam laat om 14.30:uur aftrappen op het sportpark Smitshoek.