• Smitshoek VR1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Josias, Carlos ArnoldTechnische stafTrainer
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    dinsdag20.45 - 21.45 uur177
    donderdag20.45 - 21.45 uur177
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 nov. 16:35Smitshoek VR1 - Kethel Spaland, vv VR1Sportpark Smitshoek
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 okt.Berkel VR3 - Smitshoek VR1
  • Poulestanden Smitshoek VR1 (B2600 Vrouwen beker zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rijnsburgse Boys VR1320113496
    2Smitshoek VR1320111656
    3DVO '32 VR1320110646
    4BSC '68 VR13003119-180

    Poulestanden Smitshoek VR1 (216 Vrouwen Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1MVV '27 VR13300144109
    2Kethel Spaland, vv VR14301335289
    3VDL VR14301144109
    4Smitshoek VR122006066
    5LYRA VR232016246
    6DSVP VR221106424
    7BVCB VR13111239144
    8Berkel VR341122810184
    9v.v. Hekelingen VR1201145-11
    10Naaldwijk VR1300318-70
    11FC IJsselmonde VR13003217-150
    12Hermes DVS VR13003069-690
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Deprez, AnoukTeamspelerMiddenvelder
    Herik, Indy van denTeamspelerDoelverdediger
    Hulman, JuliaTeamspeler
    Lis, Mandy vanTeamspelerVerdediger
    Ngache Omere, VanessaTeamspelerAanvaller
    Nijs, Suzanne deTeamspelerMiddenvelder
    Peters, TaraTeamspelerVerdediger
    Roderkerken, DaphneTeamspelerVerdediger
    Romeijn, MyleneTeamspelerVerdediger
    Ruijter, M.W.M. deTeamspelerMiddenvelder
    Sluis, Liza van derTeamspelerMiddenvelder
    Vreede, Sabine v.d.TeamspelerMiddenvelder

    Er zijn 8 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.