• Speciaal bericht Eren Dogan

  • Beste leden,
    Zoals reeds bij sommigen bekend is, is Eren Dogan, speler van de O13-1, woensdagavond aangereden op de Smitshoekse Baan ter hoogte van het viaduct. Hij is van de zijkant geschept en meters verder terecht gekomen. Inmiddels ligt Eren op de IC en wordt daar kunstmatig in coma gehouden.
    Na 72 uur wordt de eerste fase afgesloten en wordt bepaald hoe fase twee zal verlopen.

    Vanuit de trainersstaf worden de directe betrokkenen rondom de O13-selectie ingelicht met dagelijkse updates. Het verzoek is om de familie zo veel mogelijk te ontlasten in deze moeilijke tijd en de informatie aan te houden die vanuit de O13-selectie gecommuniceerd wordt. Mocht er behoefte zijn om uw steun te betuigen, gelieve dit te zenden aan de vv Smitshoek. De trainers zorgen dat dit bij Eren terecht komt.

    Wij hopen, bidden voor hem maar hebben ook alle vertrouwen in Eren dat hij zo goed mogelijk zal herstellen.