• Thijs Oomsen, speler van de maand december 2018

  • Het centrale duo van het 1e elftal doet het goed bij de supporters. Werd Frank Karreman verkozen tot speler van de maand november, is zijn opvolger Thijs Oomsen, gekozen door de supporters tot speler van de maand december. Frank en Thijs maken het rijtje compleet van de 1e helft van de competitie. De speler van de maand september begon bij Damian vd Oever, opgevolgd door Alex Rekondie voor de maand oktober. 
    Frank en Thijs zullen een attentie ontvangen na de eerste thuiswedstrijd van ons 1e tegen Jodan Boys. Frank hebben we reeds gefeliciteerd. Hierbij doen we dat nog voor Thijs: van harte met deze mooie uitverkiezing. 
    De speler van de maand is een activiteit van de Supportersclub. Lid worden? Zie de info op de site van de VV. De Supportersclub wenst een ieder een zeer sportief, maar vooral gezond 2019.