• Titelkansen voor Smitshoek 2 en 3

  • Ook voor Smitshoek 2 en 3 worden de komende weken cruciaal.   Smitshoek 2 staat 2e achter Feyenoord 2 met 1 punt achterstand.  De ploeg van coach Marco Snel gaat aanstaande zaterdag op bezoek bij de Feyenoorders. Er wordt om 12 uur afgetrapt op Varkenoord.  Op 25 mei speelt Smitshoek 2 haar laatste wedstrijd om 11 uur thuis tegen Neptunus-Schiebroek.

    Smitshoek 3, het team van Ton Habermehl staat momenteel op de eerste plaats in de reserve derde klasse op de voet gevolgd door RVVH 3. De ploegen hebben evenveel verliespunten, maar het doelgemiddelde van Smitshoek 3 is beter. Aanstaande zaterdag speelt Smitshoek 3 om 13.00 uur tegen Dilettant. Deze ploeg moet er nog alles aan doen om degradatie te voorkomen.

    Beide ploegen rekenen op de steun van vele Smitshoek supporters. Schreeuw deze ploegen naar de titel!!!!