• Trainingsschema 2022-2023

  • Veld maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag
    2 Niet beschikbaar Niet beschikbaar Niet beschikbaar Niet beschikbaar Niet beschikbaar
    3 Niet beschikbaar Niet beschikbaar Niet beschikbaar 19:30-21:30 35+ Niet beschikbaar
    4 17:30-18:45 JO13-1 (+k) 17:30-20:00 Keepers 17:15-18:30: JO9-1/2/3 17:30-18:45 JO13-1
    17:30 - 18:45 JO13-2 (+k) 17.15-18:45 Keepers 17:30-18:30: JO13-4/5/6 17:30-18:45 JO13-2
    18:45-20:00 JO16-1 (+k) 18:45-20:00 JO19-1 (+k) 18:30-20:00 G Jeugd 18:45-20:00 JO17-1
    18.45-20:00 JO17-1 (+k) 18:45-20:00 JO17-1 (+k) 18:30-20:30 G senioren 18:45-20:00 JO19-1
    20:00-21:30 JO19-1 20:00-21:30 2e 20:30 Ongeselecteerden 20:00-21:30 2e
    20:00-21:30 JO23-2 20:00-21:30 O23-1 20:30 Ongeselecteerden 20:00-21:30 JO23-1
    5 17:15-18:30 JO9-1/2/3 17:30-18:45 JO14-1 17:30-18:45 JO13-2 17:30-18:45 JO14-1
    17:30-18:30 JO13-4/5/6 17:30-18:45 JO13-1 17:30-18:45 JO14-2 + K 17:30-18.45 JO11-1
    18:30-19:45 O14-1 19.00-21.00 1e + keepers 19:00-20:15 JO15-1 (+k) 19.00-21.00 1e + keepers 17:45 - 19:00 JO15-1
    19:00 - 21:15 1e & 2e 19.00 - 21.00 1e + keepers 19:00 -20:15 JO16-1 (+k) 19.00 - 21.00 1e + keepers 17:45 - 19:00 JO16-1
    19:00 - 21:15 1e & 2e 20:15-21:30 JO19-3/4/5
    6 17:30-18:45 JO11-3/4 (sel) 17:30-18:30 JO11-5/6 17:30 - 18:45 JO11-3/4 (sel) 17.30-18.30 JO11-5/6
    17:30- 18:45 JO11-1/2 17:30-18:30 JO11-7/8/9 17:30 - 18:45 JO11-1/2 18:30-19:30 JO11-7/8/9
    18:45 - 20:00 JO15-1 18:30 - 19:45 JO19-2 18:45 - 20:00 JO14-3/5 18:45 - 20:00 MO17-1 + JO13-3
    18:45 - 20:00 O14-3/4 18:30 - 19:45 MO17-1 + JO13-3 18:45 - 20:00 JO17-2 18:45 - 20:00 JO19-2
    20:00 - 21:15 JO17-2/3 20:00 - 21:15 VR 1 + MO20 20.00 - 21.15 JO17-3 20:00 - 21:15 VR 1
    20:00 - 21:15 JO19-4 20:00 - 21:15 3e 20:00 - 21:15 JO19-6 20:00 - 21:15 MO20
    7 17:30-18:30 JO14-2 17:30-18:30 JO10-1/2/3 17:30-18:30 JO8-3/4/5/6/7 17:30-18:30 JO10-1/2/3
    17:30-18:30 JO8-3/4/5/6/7 17:30-18:30 JO10-4/5/6 17:30-18:30 JO8-3/4/5/6/7 17:30-18:30 JO10-4/5/6
    18:30 - 19:30 JO12-1/2 18:30 - 19:30 MO13-1 18:30 - 19:30 JO12-1/2 18:30 - 19:30 MO13-1
    18:30 - 19:30 JO12-3/4/5 18:30 - 19:30 MO15-1/2 18:30 - 19:30 JO12-3/4/5 18:30 - 19:30 MO15-1/2
    19:30-20:30 JO15-4/5 19:30 - 20:30: JO16-3 19:30-20:30 JO15-4/5 19:30 - 20:30: O16-3
    19:30: 20:30 JO16-2 + O15-3 19:30 - 20:30 JO16-4/5 19:30: 20:30 JO16-2 + O15-2 19:30 - 20:30 JO16-4/5
    20:30 - 21:30 JO19-3/5/6 20:30 - 21:45 35+ 20:30-21:30 ongeselect. 20:00 - 21:15 3e
    20:30-21:45 35+ 20:30-21:30 ongeselect. 20.30 - 21.45 JO23-2
    BV 17:30-18:30 JO8-1/2 + JO7-1 17:30-18:30 JO9-6/7/8 14:30-16:45 MF 17:30-18:30 JO9-6/7/8
    18:30 - 19:30 O14-5 18:30-19:30 JO9-4/5 17:15-18:15 JO8-1/2 + JO7-1 18:30-19:30 JO9-4/5
    19:30 - 20:30 JO15-2 19:30 - 20:30 18:30-19:30 O14-4 19:30-20:30 VET 2
    20:45-21:45 6e 19:30-20:30 JO15-3 20:30-21:30 VET 1
    20:30 - 21:30 ongeselect.