


Gisteren, zaterdag 4 oktober startte de week van de scheidsrechter in het hele land, en dus ook bij vv Smitshoek.
Een mooi moment om stil te staan bij de 25.000 scheidsrechters en assistent-scheidsrechters die zich wekelijks inzetten op de amateurvelden en in het betaald voetbal. Afgelopen seizoen leidden zij samen maar liefst 821.034 wedstrijden. In de drukste weekenden zijn dat er zo’n 33.000🙏
Daarom zeggen wij deze week samen met ARAG, de COVS, de verenigingen en natuurlijk alle voetballers: #ScheidsBedankt!
Of je nu net bent begonnen of al jaren fluit: dankzij jouw inzet kunnen elke week weer honderdduizenden spelers het veld op. En dat is ook precies de reden dat we komende jaren blijven investeren in begeleiding en waardering voor onze scheidsrechters.
Bij vv Smithsoek hebben we ongeveer 20 scheidsrechters die regelmatig de wedstrijden op zaterdag en door de week fluiten.
Door het slechte weer moest er vanochtend vroeg nog met wat wedstrijden worden geschoven, maar iedere scheidsrechter kon toch wel lekker 1 of 2 wedstrijden fluiten.
Jeffrey Muller, onze scheidsrechter coördinator, stond alweer vroeg klaar om de scheidsrechters welkom te heten en in het zonnetje te zetten. Ze kregen een mooi FIFA-scheidsrechtersmapje met een gele en rode kaart, een munt en een nieuw fluitje.
Aanstaande woensdag 8 oktober organiseert vv Smitshoek een gezellige avond voor scheidsrechters, en voor alle ouders en geïnteresseerden die weleens een wedstrijd fluiten of vlaggen. Dan worden de spelregels nog eens uitgelegd en is er een leuke quiz met voorbeelden uit het Nederlandse voetbal.
Een simpel dankjewel maakt voor scheidsrechters vaak al het verschil om waardering te voelen. Laten we dat massaal doen deze week, maar ook de weken daarbuiten.
Hierbij nogmaals: dank je wel voor je betrokkenheid, inzet en passie voor het spel!🧡
#ScheidsBedankt