• Weer een seizoen vol activiteiten van de Supportersclub!

  • Het nieuwe voetbalseizoen is weer begonnen en dat betekent ook dat het activiteitenseizoen van de Supportersclub weer begonnen is.

    Er staan weer tal van leuke activiteiten op het programma. Natuurlijk de gebruikelijke dingen. De Klaverjasavonden, Pubquizen, Bingo’s.

    Het Boutrad op 23 december en de Familiedag op 15 juni.

    Ook is er weer een Feestavond met het thema “Oktoberfest”. Deze staat gepland op zaterdag 28 oktober.

    En natuurlijk ontbreken de Pupil van de Week, de Forza Smitshoek en de Speler van de Maand dit seizoen niet in de kalender.

    Buiten de activiteiten rondom de thuiswedstrijden van het eerste elftal, staat de eerste activiteit gepland op vrijdag 22 september.

    Dat is de zogeheten Puberbingo. 

    Ook dit seizoen organiseert de Supportersclub een bingoavond voor de jeugd van 12 tot en met 18 jaar.

    Hopelijk met een grote opkomst.

    Kijk voor uw favoriete activiteiten in de kalender op de website van VV Smitshoek, onder het kopje Supportersclub.

    De Supportersclub wenst u een mooi seizoen toe en tot ziens op één van onze activiteiten.