


In maart was mijn laatste blog, nummer 13 van dit seizoen.
Dit wordt nummer 14. Nummer 13 is een ongeluksgetal zegt men, tsja is dat echt zo? Mijn ouders zijn getrouwd op vrijdag de 13e en zijn al meer dan 50 jaar getrouwd. En nu dus blog nummer 14, hét rugnummer van Johan Cruijff. Nou dan moet dit een TOPBLOG worden!! 😊
In ieder geval is de vorige blog alweer even geleden! Aan de frequenties van de blogs zie ik vaak of ik de afgelopen tijd druk ben geweest, of minder inspiratie heb gehad. Het was een beetje van beiden.
Druk met werk, druk op de club. Ach, iedereen is druk tegenwoordig, dus dat is geen excuus. Maar ik wil natuurlijk niet altijd een blog schrijven om gewoon nieuwe vrijwilligers te werven en zoek dus ook altijd naar leuke invalshoeken.
Van de andere kant, dat is wel een deel van mijn werk voor de club. Altijd op zoek naar nieuwe vrijwilligers, maar zeker kom ik ook op voor de vrijwilligers als ik hoor dat ze door anderen lastig gevallen worden bijvoorbeeld. En als een vaste vrijwilliger langdurig ziek is dan zoeken we contact of geven een kaartje of fruitmand af.
Onlangs hebben 2 barhoofden aangegeven geen barhoofd meer te willen zijn. Heeeeel jammer natuurlijk, maar natuurlijk alle begrip voor hun redenen hiervoor. En zij krijgen in ieder geval een bloemetje!
En dan Hanneke, ja, natuurlijk moet ik haar even noemen! Hanneke, onze kantinemanager, gaat ermee stoppen!! Na vele jaren het vaste gezicht in de kantine te zijn geweest stopt ze ermee en is zaterdag 27 juni haar laatste dienst.
Kom dus allemaal nog even naar de kantine om Hanneke uit te zwaaien.
Ze is er in de ochtend!
(in verband een steptocht van Smitshoek naar Den Bosch waar we een startpunt voor zijn). Ze is natuurlijk niet helemaal weg, ze blijft achter de schermen nog wel betrokken, maar onderschat niet wat ze al die jaren gedaan heeft voor de kantine en voor de club.
Dus…. WE ZOEKEN EEN NIEUWE KANTINEMANAGER!!!
Iemand die alle disciplines die met de kantine te maken hebben, met elkaar verbindt. Er is al veel goed geregeld hoor, maar iemand moet alles aan elkaar knopen en de verbindende factor zijn.
We hebben een financiële man, we hebben een planner, we hebben mensen die de inkoop doen, we hebben een keukenhoofd, we hebben nog enkele barhoofden over 😊, we hebben enthousiaste jeugd, we hebben leveranciers, we hebben een kassasysteem, we hebben nog veel meer…
En alles werkt wel, maar het moet ook samen werken!! En daarin speelt de nieuwe kantinemanager een belangrijke rol.
Ken jij iemand die je dit wel ziet doen, laat hem mij mailen!
Tsja, was dit een TOPBLOG? Nee, dat niet, maar wel een hele belangrijke! Want deze functie is één van de belangrijkste functies binnen de club. Als de kantine niet lekker loopt dan wordt het lastig een biertje tappen of een tosti maken!
Denken en delen jullie mee dan zorgen we in ieder geval dat deze blog een SUCCES wordt!
Groetjes Monique
vrijwilligers@vvsmitshoek.nl